50 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda , 50 KPSS ile memur alımı başvurusunun mail yolu ile yapılacağı, başvuruların 18 Mayıs günü başladığına yer verildi. 22 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek başvuruların detayları haberimizde.

50 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda , 50 KPSS ile memur alımı başvurusunun mail yolu ile yapılacağı, başvuruların 18 Mayıs günü başladığına yer verildi. 22 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek başvuruların detayları haberimizde.

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:12
50 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

50 KPSS ile belediye memuru alımı başvurusu başladı.

Erzurum İli Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Muhasebeci ve Bilgisayar İşletmeni kadrolarına kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Geçtiğimiz hafta yayımlanan duyuruya başvurular bugün başladı. Belediye Başkanlığı resmi internet adresi üzeirnden yayımlanan duyuruda başvuruların mail yolu ile alınacağına yer verildi.

İLANLAR ART ARDA YAYIMLANIYOR: TAKİP İÇİN TIKLAYIN

Şenkaya Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre yapılacak belediye memuru alımında başvuru detayları kamubulteni.com'da.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacaklarda aranan şartlar şu şekilde:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk ceza kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

g) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak,

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

c) Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile Bilgisayar işletmeni kadroları için Milli EğitimBakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

KADRO DAĞILIMI VE MEZUNİYET-KPSS ŞARTI

Şenkaya Belediyesi tarafından yayımlanan duyuruda kadro dağılımı , mezuniyet ve KPSS şartına şu şekilde yer verildi:

BAŞVURU

Belediyeden bugün yayımlanan duyuruda başvuru ile ilgili şu ifadelere yer verilmiştir:

Şenkaya Belediyesi Memur İşe Alım İlanı word olarak ekte sunulmuştur. 18-22 mayıs saat: 17.00 a kadar başvuru alımlarına devam edilecektir. Başvuru belgesinin goker.karabulut@senkaya.bel.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

senkaya-belediyesi-is-basvuru-formudocx

KAMU İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.