Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tekniker ve Teknisyen Alımı Yapacak: Lise-Önlisans

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesine lise ve ön lisans mezunlarından teknisyen ve tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tekniker ve Teknisyen Alımı Yapacak: Lise-Önlisans

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesine lise ve ön lisans mezunlarından teknisyen ve tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

09 Mart 2021 Salı 00:01
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tekniker ve Teknisyen Alımı Yapacak: Lise-Önlisans

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından az önce bir ilan yayımlandı ve sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi bünyesine yapılacak personel alımında başvurular başladı.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere yapılacak personel alımında adaylar teknisyen ve tekniker kadrolarında istihdam edilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak,

2- Tekniker unvanlı pozisyonlara başvuracakların ön lisans düzeyinde; Teknisyen unvanlı pozisyona başvuracakların ortaöğretim düzeyinde 2020/KPSS’ye girmiş olmaları,

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

4- Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek Madde 1 “… Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” şartını sağlıyor olmak,

5- 657 sayılı Kanun'un 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte yapılacak.

- Başvuru Formu

- Diploma veya mezuniyet belgesi

- Nüfus kayıt örneği

- 2 adet vesikalık fotoğraf

- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

- Adli sicil kaydı

- 2020/KPSS Sonuç Belgesi,

- İstenen Alanlar İçin Tecrübe Sahibi Olduğunu Gösterir SGK Hizmet Dökümü Belgesi

- Vardiyalı sistemde çalışmalarına engel olmadığına ilişkin sağlık raporu

Diploma, nüfus kayıt, askerlik ve adli sicil kaydı e devletten barkodlu alınacak.

Başvurular yukarıdaki evraklarla birlikte şahsen ya da posta yolu ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na yapılacak. İlan metni için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.