Dokuz Eylül Üniversitesi En Az 4209 Lira Maaşla 148 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Başladı

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda , farklı kadrolarda çalıştırmak üzere en az 4209 lira maaşla personel alımı yapılacağına yer verildi.

Dokuz Eylül Üniversitesi En Az 4209 Lira Maaşla 148 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Başladı

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda , farklı kadrolarda çalıştırmak üzere en az 4209 lira maaşla personel alımı yapılacağına yer verildi.

31 Aralık 2020 Perşembe 09:00
Dokuz Eylül Üniversitesi En Az 4209 Lira Maaşla 148 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Başladı

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli personel alacak.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı ve farklı kadrolarda istihdam etmek üzere 148 personel alımı yapılacağına yer verildi. En az 4209 lira maaşla çalıştırmak üzere yapılan personel alımında adaylar, üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (Üniversite Hastanesi bünyesinde istihdam edilecek. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (b) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar" da yer alan ek 2 nci maddenin (b) fıkrasına göre yapılacak alımın detayları şu şekilde:

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir:

1- Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.

e) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

1- 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, puanı esas alınacaktır. Adayların 2020 yılı KPSS puanının, başvurduğu ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.

2- Başvuracak adayların, başvurduğu ilan kodunda yer alan "Aranan Nitelikler" in tamamını taşıyor olmak ve bunu belgelendirmek.

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

5- Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR

BAŞVURU

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte üniversiteye 15 gün içinde şahsen yapılacak.

1- Başvuru Formu (Adaylar http://www.deu.edu.tr internet adresinde yer alan Duyurular linkinden temin edeceklerdir) 2- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin ön ve arka yüzlü fotokopisi (1 adet) 3- 2020 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi (1 adet) 4- Fotoğraf (1 adet) 5- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (1 adet) 6- Askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge (Terhis, tecil, muaf vb.)

İlan metni için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.