3 Şehirde Kamu Hastanelerine KPSS'siz Kadrolu İşçi Alımı Başvurusu İŞKUR'da Başladı

3 şehirde kamu hastaneleri bünyesine en az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS puan şartı olmadan kura ile kamu işçisi alımı yapılacak. Üniversite hastaneleri bünyesine yapılan işçi alımının başvuru detayları ve başvuru ekranı haberimizde.

3 Şehirde Kamu Hastanelerine KPSS'siz Kadrolu İşçi Alımı Başvurusu İŞKUR'da Başladı

3 şehirde kamu hastaneleri bünyesine en az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS puan şartı olmadan kura ile kamu işçisi alımı yapılacak. Üniversite hastaneleri bünyesine yapılan işçi alımının başvuru detayları ve başvuru ekranı haberimizde.

19 Mayıs 2020 Salı 08:11
3 Şehirde Kamu Hastanelerine KPSS'siz Kadrolu İşçi Alımı Başvurusu İŞKUR'da Başladı

3 şehirde kamu hastanelerine çi alınacak.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden duyurular yayımlandı. Yayımlanan duyurularda en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı yapılacağına yer verildi. Kadrolu olarak çalıştırmak üzere yapılan işçi alımı 3 şehre yapılıyor. Biz de kamubulteni.com olarak bu yazımızda kamu hastanelerine İŞKUR üzerinden yapılan sürekli işçi alımlarına yer verdik.

İLANLAR ART ARDA YAYIMLANIYOR: TAKİP İÇİN TIKLAYIN

HANGİ ŞEHİRLERE , KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan sürekli işçi alımlarına baktığımızda aşağıdaki üniversitelerin hastaneleri bünyesine işçi alımı yapıldığına yer verildi:

- Batman Üniversitesi,

- Kırklareli Üniversitesi,

- Düzce Üniversitesi.

Alım yapılan kadrolar ise şu şekilde:

- Temizlik Görevlisi  

- Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı  

- Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)  

- Sıvacı  

- İnşaat Boyacısı/Boyacı  

- Sıhhi Tesisatçı  

- Güvenlik Görevlisi.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlanlara başvuru yapacakların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir:

- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

- Kontenjan tablosunda belirtilen özel şartları taşımak.

- İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak.

- Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

- Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

- Açılan pozisyonlara (temizlik-güvenlik) başvuran adaylar Üniversitenin iş yerlerinde tüm iç ve dış mekânlarda vardiyalı çalışmaya müsait ve görevini devamlı yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu (ruhsal ve fiziksel) bulunmamak.

- Alınacak işçilerin deneme süresi altmış gün (2 Ay) olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süresi beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.

- Ataması yapıldığı halde göreve başlamayanlar, deneme süresi içinde işten ayrılanların, belirtilen süre içerisinde belge teslim etmeyenlerin/feragat edenlerin veya başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilenlerin yerine, yedek listeden atama yapılacaktır.

- Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

- Her aday, İŞKUR'da yayımlanan listede belirtilen sadece tek bir iş için başvuru yapabilir. İlana birden fazla müracaat edenlerin başvurularının hepsi iptal edilecektir.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Batman Üniversitesi

Kırklareli Üniversitesi

Düzce Üniversitesi

BAŞVURU

İlana başvurular internet üzerinden alınıyor. İŞKUR 'dan yapılan başvurular , adım adım şu şekilde:

https://esube.iskur.gov.tr/

1. Yukarıdaki linke tıklayın ve açılan sayfada iş arayan kısmından TC kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapın.

2. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan kısma tıklayın.

3. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak. Burada İŞYERİ TÜRÜ yazan kısımda KAMU seçeneğini işaretleyip ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır. 

DİĞER İLLER İÇİN DE İLANLAR GELECEK

Diğer şehirlerdeki üniversite hastaneleri için de ilanlar gelecek. İlanlar yayımlandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 19.05.2020 08:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol