Öğrenci Velisi, Öğretmene Falçata ile Saldırdı

Kırklareli 'de bir okulda öğrencilerin önünde feci bir olay meydana geldi. Bir veli, öğretmeni falçata ile yaraladı.

Öğrenci Velisi, Öğretmene Falçata ile Saldırdı

Kırklareli 'de bir okulda öğrencilerin önünde feci bir olay meydana geldi. Bir veli, öğretmeni falçata ile yaraladı.

09 Şubat 2019 Cumartesi 15:14
Öğrenci Velisi, Öğretmene Falçata ile Saldırdı

Kırıkkale 'de feci bir olay meydana geldi.

42 yaşındaki öğrenci velisi Mehtap Ö. isimli kişi, oğlunun öğretmeni 40 yaşındaki Yüksel Kuzucu 'ya okul bahçesinde falçata ile saldırdı. Öğretmen saldırıda yaralandı.

Gündoğdu Mahallesi 'nde bulunan Gündoğdu Manas İlkokulu 'nun bahçesinde meydana gelen feci olayda, 42 yaşındaki Mehtap Ö., ders bitiminde oğlunu almak için okula gitti. İddiaya göre bahçede karşılaştığı oğlunun sınıf öğretmeni Yüksel Kuzucu ile konuşan Mehtap Ö., öğretmenle  tartışmaya başladı.

Sözlü tartışma kısa süre içinde büyüdü ve Mehtap Ö. elinde tuttuğu falçata ile öğretmene saldırmaya ona vurmaya başladı. Araya diğer öğretmenler girip olayı sonlandırmaya çalışırken, yaralanan 40 yaşındaki Kuzucu hızla uzaklaştı. Başı ile el ve kollarında kesikler oluşan Yüksel Kuzucu, çağrılan ambulansla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

Öğrencilerin gözü önünde meydana gelen feci olay, okulun güvenlik kameralarına yansıdı. Sinir krizleri geçiren öğrenci velisi Mehtap Ö.,güçlükle sakinleştirildi.

Okulda bir sınıfa alınan ve psikolojik tedavi gördüğü ileri sürülen Mehtap Ö. isimli kişi, kendine geldikten sonra polis ekipleri  tarafından gözaltına alındı.

Kamubulteni.com  | Ankara

Son Güncelleme: 09.02.2019 15:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
James Walters 2019-06-20 22:19:19

Selamlar Gibi herhangi bir nedenden dolayı bir kredi veya fon ihtiyacınız var mı?

a) Bireysel Kredi, İşletme Genişletme,
b) İşe Başlama, Eğitim,
c) Borç Konsolidasyonu
d) Zor Para Kredileri
Herhangi bir şey için kredi?

Bu size e-posta yoluyla iletişim kurmanız durumunda ihtiyaç duyduğunuz fonları alma konusunda gerçek bir şans verir: mrjameswalters990@hotmail.com Düşük% 3 faiz oranıyla kredi sunuyoruz ve borç konsolidasyon kredileri, risk sermayesi, işletme kredileri gibi Kişisel krediler sunuyoruz. eğitim kredileri, ev kredileri ve bir Otomobil veya Ev satın almak için kredi, ancak yöntemimiz size gerekli kredi miktarını ve ayrıca ödeyebileceğiniz süreyi belirtme şansı sunar. Bu size e-posta yoluyla iletişim kurmanız durumunda ihtiyacınız olan parayı alma şansını veriyor: mrjameswalters990@hotmail.com

saygılarımla
Bay James Walters