Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'den Uçak Biletleri Hakkında Açıklama Geldi

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 4 Haziran tarihinden itibaren iç hat seferlerinin artırılacağını, iptal edilen seferlere ait biletlerde ise vatandaşın hak kaybının olmayacağını söyledi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'den Uçak Biletleri Hakkında Açıklama Geldi

Geçmişten kalan seferlerin zorunlu olarak tarifeden çıkarılması nedeniyle iptal edilen seferlere ilişkin açıklamalarda bulunan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 4 Haziran'dan itibaren İstanbul'dan 34 anadolu iline, Anadolu Jet olarak ise Ankara'dan 15 ile hat seferlerinin başlayacağını belirterek, Sabiha Gökçen'den ise 14 il için iç hat seferlerinin başlayacağını söyledi.

İç hat seferlerinin kademeli olarak yapılacağı için geçmişten kalan iptal edilen seferler olduğunu söyleyen THY Genel Müdürü, iptal edilen seferlere ait biletlerde hak kayıplarının yaşanmayacağını söyledi. Sosyal medya hesabından da açıklamalarda bulunan THY Genel Müdürü'nün açıklamalarında, "4 Haziran'dan itibaren, TK olarak İstanbul'dan 34 Anadolu iline, Anadolujet olarak, Ankara'dan 15 ile, Sabiha Gökçen'den 14 ile iç hat seferlerimiz yapılacaktır. İç hat seferlerinin kademeli yapılması sebebi ile geçmişten kalan seferler zorunlu olarak tarifeden çıkarılmıştır. İptal edilen seferlere ait biletlerde hiçbir hak kaybı olmayacaktır. Biletler istenen iç hat sefere değişiklik cezası ve ücret farkı alınmadan değiştirilecektir. Seferinize 3 günden fazla bir süre var ise yoğunluğu önlemek için çağrı merkezimizi daha sonra arayınız." ifadeleri görüldü.