Son Dakika: Malatya'da 5.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

SON DAKİKA...Malatya'daki deprem, Adıyaman, Kahramanmaraş, Elazığ ve Erzincan'da da hissedildi. Malatya'daki depremin büyüklüğü belli oldu. Deprem Elazığ, Adıyaman, Kahramanmaraş illerinde de hissedildi.Malatya Pütürge'de 5.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından aktarılan verilere göre Malatya Pütürge'de saat 12.37'de 5.7 büyükl

Son Dakika: Malatya'da 5.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

Malatya Pütürge'de 5.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından aktarılan verilere göre Malatya Pütürge'de saat 12.37'de 5.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

AFAD'TAN DA AÇIKLAMA GELDİ

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın resmi sayfasından yapılan bilgilendirmede ise Depremin büyüklüğü 5.2 olarak açıklandı. Deprem İl genelinde ve komşu illerde şiddetli hissedilirken, depremde can ya da mal kaybı olup olmadığına dair henüz net bir bilgilendirme yapılmadı.