Son Dakika: Adıyaman'daki Çatışmadan Acı Haberler

Son dakika: Adıyaman'ın merkeze bağlı Kömür Beldesi' nde bir grup terörist fark edildi. Güvenlik güçlerimiz ile hainler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada çok sayıda askerimiz şehit oldu.

Son Dakika: Adıyaman'daki Çatışmadan Acı Haberler

Son dakika haberi Adıyaman'dan geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre geçtiğimiz gün mermer ocağını ateşe veren ve kaçan hain örgüt üyesi PKK'lı teröristler ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit oldu.

Adıyaman'ın Merkeze bağlı olan Kömür Beldesi' nden alınan son dakika bilgilerine göre teröristlerle güvenlik güçlerimiz arasında sıcak temas sağlandı. Kömür Beldesi kırsalında, geçtiğimiz gün bölücü hainler bölgeye saldırdı ve mermer ocağını ateşe verdi. Bu olayın ardından bölgede teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için operasyonlar başlatıldı. Başlatılan operasyonda güvenlik güçlerimiz, Kömür Beldesi kırsalında bir grup teröristi fark etti. Hainlerin tespit edilmesi sonucu güvenlik güçlerimiz harekete geçti ve bölgeye takviye ekipler gönderdi.

ŞEHİT SAYISI 4 OLDU

Edinilen son dakika bilgilerine göre Adıyaman'daki çatışmada 1 asker şehit Marsbahis oldu. 7 asker ise yaralandı. Yaralanan ve tedavi altına alınan askerlerden 3'ü daha şehit oldu. Bölücü hainlerin öldürülmesi için operasyonlar devam ediyor.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz..

İSMAİL ÖZDEN ÖLDÜRÜLDÜ

İçişleri Bakanlığı tarafından kırmızı listede aranan bölücü hain İsmail Özden, önceki gün düzenlenen operasyonla öldürüldü. MİT'in yerini tespit ettiği ve TSK'ya bildirdiği Özden'in arabası TSK tarafından havadan vuruldu. Bölücü hain bu şekilde öldürüldü. Bölücü örgütün en yaşlı üyelerinden olan ve yönetim kadrosunda yer alan Özden etkisiz hale getirtildi.

Gündem haberlerinden haberdar olmak, memur alımı ile ilgili talpe ve düşüncelerinizi gündeme getirmek için Kamubulteni.com 'u takipte kalın.

Kamubulteni.com  | Ankara