Pegasus'tan İptal ve Bilet Açıklaması

Pegasus Hava Yolları tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada yurt içi seferlerin iptal edildiğine yer verildi. Seferler 28 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasında olmayacak.

Pegasus'tan İptal ve Bilet Açıklaması

Son dakika : PEgasus tüm yurt içi seferleri iptal etti.

Pegasus Havayolları tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada, 29 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasındaki tüm yurt içi seferlerin iptal edildiğine yer verildi.

Twitter 'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli Misafirlerimiz, Korona virüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile 28.03.2020 tarihinden 30.04.2020 tarihine kadar olan tüm yurt içi seferlerimiz iptal edilmiştir.

SHY-Yolcu yönetmeliğindeki 25.03.2020 tarihinde yapılan düzenleme ile beraber; iptal olan uçuşlardaki biletinizi web sitemizden ya da 0 (850) 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden kesintisiz şekilde açığa alabilirsiniz.

Yeni düzenleme beraberinde açığa alınan biletlerinizde iade hakkınız da bulunmaktadır. Açığa alacağınız biletleri kullanmamanız durumunda, karşılıklı uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra iadenizi alabilirsiniz. Hem de çağrı merkezinde sıra beklemeden bu işlemi yapabilirsiniz.

Dilerseniz; kesintisiz ve ücret farkı olmadan değişiklik işlemini şu anda sadece 0 (850) 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.

Geçirdiğimiz süreçteki yoğunlukta takdir edersiniz ki çağrı merkezimizde yavaşlamalar olup bekleme sürelerinde artış yaşanabilmektedir. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz."