Park ve Sitelerdeki Çocuklara Çirkin Saldırı

Son dakika haberi: İstanbul'da bir sapık, park ile sitelerde dolaşarak küçük yaşta çocuklara çirkin saldırılarda bulundu.

Park ve Sitelerdeki Çocuklara Çirkin Saldırı

Son dakika haberi: İstanbul'da feci bir olay meydana geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre sitelerde dolaşan ve burada çocuklara cinsel istismarda bulunan sapık yakalandı.

İddialara göre İstanbul'un Güngören ile Merter bölgelerinde bulunan park ile sitelerin içinde dolaşan bir kişi, buralarda oyun oynayan küçük yaşta çocuklara cinsel istismarda bulundu. 

Edinilen bilgilere göre park ile sitelerin içinde çocuklarla sohbet etmeye çalışan, onlara yakınlaşmaya çalışan kişi, sohbet kurduğu çocukları köşelere ve apartman boşluklarına götürmeye çalıştı. Çocukları kandıran bu sapık, onlara buralarda cinsel istismarda bulundu. Yaşanan bu feci olayların ardından sinirlenen çocukların anne ile babaları ve çevrede bulunan  vatandaşlar, teyakkuza geçti ve bölgelerde hazır şekilde beklemeye başladı. Güvenlik kameralarına da yansıyan görüntülerin ardından sapık teşhis edildi ve fotoğrafı bastırılarak dağıtılmaya başlandı. "Görenler 155 Polis İmdat Hattı'na şikayetçi olsun" notuyla çevrede bulunan vatandaşlara dağıtılan fotoğraf sonrası çevredeki diğer vatandaşlar da dikkatlice aramalara başladı.

Son olarak Güngören'e Bahsine bağlı Mehmet Nesih Özmen Mahallesi'nde iki farklı sitede görülen sapık, site sakinleri tarafından teşhis edildi. Kamera görüntüleri ile birlikte site sakinleri İstanbul Emniyet Müdürlüğüne gitti ve şikayetçi oldu.

SAPIKA KAYDI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğüne yapılan başvuru sonrası harekete geçen polis ekipleri, sapığın kimliğini belirledi. Kimliğinin belirlenmesinin ardından aynı bölgede sivil polis ekipleri, parkta pusu kurup beklemeye başladı. K.U. isimli sapık parka gelince hazır bekleyen polis ekipleri, onu burada suçüstü şekilde kıskıvrak yakaladı. Son bir hafta içinde 6 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu tespit edilen sapık K.U. polis ekipleri tarafından derdest edilip Emniyete götürüldü. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürülen K.U. ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kamubulteni.com  | Ankara