Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Sürüyor

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sözleşmeli personel alımı için 29 Aralık 2020 tarihi itibariyle başlayan başvuru işlemleri 15 gün devam edecek.

Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Sürüyor

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sözleşmeli personel alımı için 29 Aralık 2020 tarihi itibariyle başlayan başvuru işlemleri 15 gün devam edecek.

03 Ocak 2021 Pazar 18:02
Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Sürüyor

Hemşire, Psikolog, Diğer sağlık personeli , sağlık teknikeri unvanlarında personel alınacağına yer verilen duyuruda, başvuru yapacak adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile başvuru sırasında gerekli belgeler şu şekilde sıralandı: 

   GENEL ŞARTLAR:
1-         Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2-         Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3-         Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karsı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
4-         Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
5-         657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
6-         Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3, Önlisans mezunları için 2020 KPSSP93 puanı esas alınacaktır.
7-         Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması
ÖZEL ŞARTLAR

1-         Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak
2-         Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak
3-         2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak
4-         Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

BAŞVURUDA İSTENİLER BELGELER VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuruda bulunacaklar bu ilanın Resmî Gazete'de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;
1-          Başvuru Formu (Elektronik ortamda doldurulacaktır)
2-         Diploma veya geçici mezuniyet belgesi
3-         Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen çalışma belgesi ve diğer belgeler (SGK hizmet dökümü detaylı)
4-         Kimlik Belgesi
5-         2020 KPSS (B) grubu sonuç belgesi

Sözleşmeli sağlık personeli alımı için 38 kişilik kontenjan ayrıldığına yer verilen duyuruda, başvuru işlemleriyle ilgili, "Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması ve yukarıda belirtilen belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi gerekmektedir. Adaylar başvuru esnasında sistemin üreteceği referans  kodunu mutlaka not ederek yapacakları kontrol işlemleri ve müracaatlarında bu kodu kullanacaklardır. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. İlanımızın Resmi Gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapılabilecektir. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir." denilmişti. 

Son Güncelleme: 03.01.2021 18:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.