Manavgat'ta 13 Yaşındaki Kıza Markette İğrenç Saldırı: Görüntüler Ortaya Çıktı

Son dakika haberi: Antalya Manavgat 'ta bir markette feci bir olay meydana geldi. Market sahibi 13 yaşındaki kıza iğren. tacizde bulundu.

Manavgat'ta 13 Yaşındaki Kıza Markette  İğrenç Saldırı: Görüntüler Ortaya Çıktı

Manavgat 'ta iğrenç olay.

Bölgeden gelen son dakika bilgilerine göre anne C.K., 13 yaşındaki kızı M.İ .’yi 1.5 yaşındaki kardeşi ile birlikte bez almak için markete yolladı. Sürekli olarak bu markette alış veriş yapan aile , büyük şoka uğradı. M.İ., annesine aradığı marka bezi bulmadığını ve bir daha bu markete gitmeyeceğini, marketçinin kendisini rahatsız ettiğini annesine anlatttı.

Kızının söyledikleri karşısında büyük şok geçiren anne , hemen kızı ile markete gitti. Markete gelen anne market sahibindne hesap sordu. Daha sonra jandarma ekiplerini arayan anne , market sahibinden şikayetçi oldu. 

Bölgeye gelen ekipler olayla ilgili inceleme başlattı ve işyerinde bulunan güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Görüntüler sonrası Jandarma, H.K.’yi gözaltına aldı. H.K., jandarmadaki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı ve Alanya Cezaevine gönderildi. 

Kızını her zaman olduğu gibi markete alışveriş için gönderdiğini belirten anne C.K. yaşanan feci olayı şu şekilde aktardı:

“Kızım bir süre sonra istediğim bezi bulamadığını belirterek geri geldi. Bende başka şeylerde alacağımı belirterek yolun karşısındaki markete gitmeye karar verdim. Kızımla ve küçük çocuğumla birlikte evden çıkıp söz konusu marketin yanına geldiğimizde kızım bana, bir daha bu markete gelmeyeceğini, market sahibinin kendisini sürekli rahatsız ettiğini söyledi. Bana market sahibinin birkaç kez kendisini sıkıştırıp sarıldığını söyleyince hemen marketten içeri girdim. Market sahibi H.K., beni karşısında görünce bir yanlış anlama olduğunu söyledi. Ne hakla benim kızıma sarılıp öptüğünü sorduğumda bir daha yapmayacağını belirterek, defalarca özür diledi. Eşime ve jandarmaya söylememem için bana yalvardı. Hemen eşimi ve jandarmayı aradım. Jandarma ekipleri gelip güvenlik kamerası görüntülerini izledikten sonra şahsı karakola götürdü. Biz de gidip şikayetçi olduk. Antalya’da psikolog eşliğinde kızımın ifadesi alındı. H.K., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Şimdilik adalet yerini buldu. H.K.’nin yaptıklarının sadece kızımla sınırlı kaldığına inanmıyorum. Benim kızım cesaretini toplayıp olanları bana anlattı. Diğer çocukların ailelerinden korktukları ya da çekindikleri için anlatamadıklarına inanıyorum. Bugün benim çocuğumun başına gelen yarın başka çocukların başına gelmesin diye bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağım. Bu şahsın hak ettiği cezayı alması için ne gerekiyorsa yapacağım."

Yaşadığı olayın her çocuğun başına gelebileceğini söyleyen M.İ. şunları söyledi:

“Bugün benim yaşadığımı yarın bir başka arkadaşım yaşayabilir. Ben başına böyle bir olay gelen çocuğun korkmadan, çekinmeden anne-babasına durumu anlatmasını istiyorum. Anne-babanın da çocuğuna kızıp bağırmadan olayı araştırmasını ve böylelikle bu tür insan bile diyemeyeceğim varlıkların hak ettiği cezayı çekmesini istiyorum”

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA