Malatya Turgut Özal Üniversitesi'ne Sözleşmeli Büro Personeli, Aşçı, Şoför, Mimar, Mühendis ve Tekniker Alacak!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğü'nün sözleşmeli kamu personeli alımı için 6 Ocak 2020 tarihi itibariyle başlayan başvuru işlemleri 20 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi'ne Sözleşmeli Büro Personeli, Aşçı, Şoför, Mimar, Mühendis ve Tekniker Alacak!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğü'nün sözleşmeli kamu personeli alımı için 6 Ocak 2020 tarihi itibariyle başlayan başvuru işlemleri 20 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek.

09 Ocak 2020 Perşembe 20:04
Malatya Turgut Özal Üniversitesi'ne Sözleşmeli Büro Personeli, Aşçı, Şoför, Mimar, Mühendis ve Tekniker Alacak!

YENİ MEMUR ALIMI DUYURULARI ART ARDA GELDİ! SON DAKİKA GELİŞMELERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nin resmi internet sayfasından ve Resmi Gazete'den yapılan duyuruda, "Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'ın ek 2. maddesinin (b) fıkrası uyarınca, giderleri özel bütçe gelirinden karşılanmak suretiyle, Üniversitemiz Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere sözleşmeli Personel alınacaktır." denilmiş, alım yapılacak pozisyonlar ve adaylarda aranılan nitelikler şu şekilde olmuştu: 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

A) Başvuru yapacak adaylarda 657 sayılı Kanun'un 48'ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar ile özel şartlar aranmaktadır. 1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, 3- Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 6- Askerlik durumu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, c)Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 7- 657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması. B) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. C) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. D) Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. (Tüm unvanlar için geçerli) E) Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018/2019 KPSS P3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2018 KPSS P93, Orta öğretim mezunları için 2018 KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

Son Güncelleme: 09.01.2020 20:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ali 2020-01-10 00:42:33

şahsen başvurular torpildir boşa yormayın