Karaman 31 Mart Seçim Sonuçlarında 'MHP' Demişti! MHP Lideri Karaman'da

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının ardından teşkilat ve belediyelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Karaman 31 Mart Seçim Sonuçlarında 'MHP' Demişti! MHP Lideri Karaman'da

Karaman 31 Mart Seçim Sonuçlarında 'MHP' Demişti! MHP Lideri Karaman'da

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının ardından teşkilat ve belediyelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. 31 Mart yerel seçim sonuçları neticesinde Karaman Belediye Başkanı olan Savaş Kalaycı'yı da ziyaret eden Bahçeli, burada vatandaşlara hitap ediyor. Karaman 31 Mart Seçim Sonuçları , Kim ne kadar oy aldı? 31 Mart'ta Karaman Belediye Başkanını seçti.

Karaman'da kıyasıya geçen yarışın galibi MHP'nin adayı Savaş Kalaycı olurken, AK Parti'nin adayı Mahmut Sami Şahin 1000 oy farkla başkanlık yarışını kaybetti. İl Genel Meclisinde ise AK Parti'nin üstünlüğü var. 

BAHÇELİ KARAMAN'DA NE SÖYLEDİ?

MHP Lideri'nin Karaman'daki konuşmasından satır başları:

Karaman'da sıra MHP'dedir, görev MHP'dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız. Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Karaman MHP'li teşkilatlarla altın çağını yaşayacak.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, milli bekamıza yönelik saldırıların engellenebilmesi için inşa ve ihya edilmiştir. Bu sayede tıkanan, tekleyen, yozlaşan eski yönetim sistemi yenisiyle değiştirilmiştir. 15 Temmuz'da fiilen ömrünü dolduran parlamenter sistemin zaaf ve zayıflıkları reformcu bir mücadeleyle aşılmıştır.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi macera değil, mecburiyettir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine koro halinde karşı çıkıyorlar. Maksat arızalıdır, ahlaken çarpıktır. 15 Temmuz FETÖ darbe ve istila girişimi içinde ve etrafında olanlar yeni hükümet sisteminden rahatsızdır. Ayaklarımızın üzerinde durma kararlılığımız yanlış hesap yapanları çılgına çevirmiştir.

TBMM'de öyle bir parti düşünün ki, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki varlığıyla ilgili destekleyici bir tavır içine girmiyor. Çünkü amaç iğrençtir, niyet kötüdür. HDP, terör örgütünün hain bir yüzüdür. Bu gün de birlikte olunamayacaksa, ne zaman olunacaktır? Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir?

Türkiye'nin F-35 projesinden çıkarılması kimsenin yanına kar kalmayacaktır. Kötü müttefiklik inşallah Türk'ün imzası ve damgası bulunan gelişmiş savaş uçaklarının yapılmasına da neden ve gerekçe olacaktır.