Kadını Yatağa Bağladı-Annenizle Oyun Oynuyoruz Diyerek...

Ankara'da meydana gelen tüyler ürpertici olayda bir kişi, boşandığı eski karısına korkunç eziyetler yaptı. Emniyette ise bu kişi ifadesinde pişkin açıklamalar yaptı.

Kadını Yatağa Bağladı-Annenizle Oyun Oynuyoruz Diyerek...

Ankara'da korkunç bir oaly yaşandı. Edinilen bilgilere göre Başkent'te eski koca, boşandığı karısına korkunç işkenceler yaptı. 

2017 yılında eşinden boşanan Gül K. isimli kadın, çocukları ile ailesinin yoğun şekilde ısrar etmesi üzerine yeniden kocası İlhami K. ile nikahsız şekilde birlikte yaşamaya başladı. Yakınlarının yoğu nısrarına dayanamayan kadın, eski kocası ile aynı evde yaşadı yaşamasına ama eski koca, Gül K.’ya bir süre sonra yeniden kötü davranmaya başladı. Onu işe göndermeyen kişi bir aşamadan sonra da onun dışarıya çıkmasına da izin vermedi.

DIŞARI ÇIKMASI - İŞKENCE ETTİ

Habertürk internet sitesinden Fevzi Çakır'ın bugün kaleme aldığı ve tüyleri diken diken eden haberine göre, onu dışarı çıkarmayan, işe göndermeyen eski koca, bununla da yetinmeedi ve eziyetlere başladı. Eski koca kendisini aldattığını iddia ettiği eski eşi Gül K.’yı darp etmeye, ona işkence etmeye  ve onu dövmeye başladı.  Her gün eziyet eden ve ona kötü davranan eski koca, Gül k.’yı yatağa bağladı. İlhami K. bir yerden sonra işkenclerinde boyut değiştirdi ve akılalmaz bir işkence yöntemine başvurdu. 5 ila 15 arasında değişen üç çocukları da  eziyet sırasında evdeydi. Annelerinin işkence nedeniyle bağrışlarını duyam çocuklar koşarak yatak odasına geldi ve ne olduğunu anlamaya çalıştı. Ancak öfkeli eski koca İlhami K. onları ‘bir şey yok çocuklar anneniz Kolaybet ile şakalaşıyoruz” yalanı ile uzaklaştırdı.

MAŞA İLE BAĞLADI

Gül K., mahkemeye verdiği ifadesinde o anları şu şekilde aktardı:

“Birlikte yaşamaya başladıktan iki hafta sonra beni işe göndermemeye başladı. ondan ayrı olduğum dönemde başka erkeklerle birlikte olduğumu iddia ederek, beni sürekli darp etti. evden çıkmama izin vermedi.. Bir süre böyle devam ettikten sonra yine beni ağır şekilde darp etti. O gün çok kötü oldum, dışarı çıkamadım, bir gün sonra toparlanınca evden kaçıp annemlere gittim. Darp raporu aldım, suç duyurusunda bulundum. Ancak aradan birkaç gün geçtikten sonra ailem ve çocuklarım için şikayetimden vazgeçip tekrar eve döndüm. Birkaç gün sonra beni yine dövdü, ellerimden ve ayaklarımdan yatağa bağladı. Ocakta kızdırdığı maşa ile vücudumun farklı noktalarını dağladı. Bu durum 3-4 gün devam etti. Sesimin çıkmaması için ağzıma çorap sıkıştırdı ve hırka ile ağzımı bağladı. Bu haldeyken bana tecavüz etti. Bir fırsatını bulup kaçtım…İlhami’nin benden uzaklaştırılmasını talep ediyorum. beni darp eden, yakan, bana karşı hakaret ve tehditte bulunan eski kocamdan şikayetçiyim…”

ÖYLE BİR SAVUNMA YAPTI Kİ..

İhbar sonrası gözaltına alınan ve emniyette ifadesi alınan eski koca ise, ifadesinde skandal ifadelere yer verdi.

O ifade şu şekilde;

“Yaralama eylemlerini ben yapmadım. eşimin evliyken başkaları ile birlikte olduğunu öğrendim. bu nedenle tartıştık. Beni aldattığını ailesine söyleyeceğimi belirttim. Evdeki maşayı ocakta kızdırdım ve bu maşa ile kendisini cezalandırmasını istedim. O da kızgın haldeki maşa ile kendisini yaktı. Serbest bırakılmayı talep ederim. ”

İfadesinin ardından savcılığa sevk edilen İlhami K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kamubulteni.com  | Ankara