Joker Aday Yakalanınca Pencereden Atladı

Balıkesir'in Bandırma İlçesinde meydana gelen olayda bir kişi, başkasının yerine ehliyet sınavına girmeye çalışırken fark edildi ve camdan atlayarak ayaklarını kırdı.

Joker Aday Yakalanınca Pencereden Atladı

Balıkesir Bandırma'da fci bir olay meydana geldi.

Edinilen son dakika bilgilerine göre, Bandırma Halk Eğitim Merkezi E-Sınav salonunda meydana gelen olayla ilgili yetkililer bir açıklama yaptı. Yetkililerin basın mensuplarına yaptığı açıklamada; Bandırma Halk Eğitim Merkezi E-Sınav salonunda, ehliyet sınavına girecek olan adaylar arasında kimlik kontrolü yapılmaya başlandı. Sınava girecek olan adaylar sıraya göre dizildi ve üst araması ile kimlik kontrolleri yapıldı. Bu kimlik kontrolü sırasında ise bir kişinin, başkasının yerine sınava girmeye çalıştığı fark edildi.

Joker aday olarak 18 yaşındaki A.A. isimli kişinin yerine sınava girmeye Süperbahis kalkışan ve yakalanan 22 yaşındaki M.B. isimli kişi, kimlik kontrolü sırasında fark edildi. Fark edilmesinin ardından M.B. isimli kişi bölgeden uzaklaşmaya kalkıştı. Bölgede hazır bulunan polisler, joker adayı fark edince onu gözaltına almaya çalıştı.

Halk Eğitim Merkezi binasının giriş katında meydana gelen olayda, polisten kaçan joker aday, pencereden bodrum katta bulunan merdivenlerin üzerine doğru kaçmak için atladı.

Birinci kattan merdivenlere atlayan bu kişinin, düşme sonucu iki bacağı kırıldı. İki bacağı kırılan ve topuğu zedelenen 22 yaşındaki M.B. isimli kişi, polis ekipleri tarafından bölgeye çağrılan ambulansla Bandırma Devlet Hastanesine götürüldü ve burada tedavi altına alındı.

M.B. isimli kişi ile ilgili gerekli işlemlerin ve hakkındaki soruşturmanın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün alacağı kararla belirleneceğine yer verildi.

Kamubulteni.com | Ankara