Çocuk Kaçırmaya Çalışan Kişiyi Mahalleli Uzun Süre Dövdü

İstanbul'da meydana gelen feci olayda bir kişi, küçük bir çocuğu kaçırmaya çalıştı. Mahalleli tarafından yakalanan şüpheli, uzun süre dövüldü.

Çocuk Kaçırmaya Çalışan Kişiyi Mahalleli Uzun Süre Dövdü

İstanbul'da bir çocuğu kaçırmaya çalışan kişi, çevrede bulunan vatandaşlar tarafından linç edildi.

Edinilen son dakika bilgilerine göre Maltepe İlçesi'nde bulunan Bağlarbaşı Mahallesindeki Bağdat Caddesi üzerinde feci bir olay yaşandı. Bölgede bulunan muhabirimizden edindiğimiz son dakika bilgisine göre 38 yaşındaki G.B. isimli kişi, şüpheli davranışları ile dikkatleri çekti. Yolda yürümekte olan bu kişi, E.B. isimli küçük çocuğu kaçırmak istedi. Çocuğun kaçırılma girişimi sırasında bağırması sonucu çevredeki vatandaşlar durumu hemen farketti. Koşarak bölgeye gelen vatandaşlar, küçük çocuğu kaçırmaya çalışan 28 yaşındaki kişiye müdahale etmeye ve onu dövmeye başladı. 

Olayı duyan, kalabalığı gören kişilerin de koşarak bölgeye gelmesi sonucu bölgede büyük bir kalabalık oluştu ve vatandaşlar, çocuk Cratosslot kaçırmaya çalışan kişiyi dövmeye devam etti. Öfkeli kalabalık, polis ekipleri tarafından ancak kontrol altına alındı.

İhbar üzerine bölgeye kısa sürede intikal eden polis ekipleri, kalabalığı dağıtmaya çalıştı. Kalabalığı dağıtan ve çocuk kaçırmaya teşebbüs eden kişiyi yakalayan polis ekipleri, onu hemen polis otosuna aldı ve sağlık kontrolünden geçirilmek, tedavi etmek üzere hastaneye götürdü. 

Ancak çocuk kaçırmaya yeltenen ve vatandaşlardan dayak yiyen bu kişi, hastanede tedavi olmayı reddetti. Bunun üzerine ifadesi alınmak üzere emnyete getirilen bu kişi, nezarete alındı. Daha sonra ifadesi alınan kişi, bu şilemi sırasında aniden rahatsızlandı. Hemen karakola ambulans çağrıldı. Bu kişi ambulansa bindirilerek hastaneye götürülmek üzere yola çıkıldı. Ancaka 112 ekiplerinin yoldaki tüm müdahalellerine karşın G.B. kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. 

Çocuk kaçırmaya teşebbüs eden şüpheli G.B. isimli şahısın gasp ve oto hırsızlığı suçlarından da kaydının olduğu belirlendi.

Kamubulteni.com  | Ankara