Bayram Günü Korkunç Haber: Annesini Döverek Hastanelik Etti

Elazığ’da feci bir olay meydana geldi. Edinilen bilgilere göre bir kişi, yatalak olan annesine eziyet etti. Kadının torunu ise yaşanan olayla ilgili , Muhammet D., “Görüntü Eskişehir’deki dayımın oğluna ve ardından bana geldi. Hemen hareket geçerek gerekeni yaptık. Polisle eve gittik ve adam gözaltına alındı.'' dedi. İşte feci olayın detayları.

Bayram Günü Korkunç Haber: Annesini Döverek Hastanelik Etti

Yatalak annesini hastanelik etti.

Bayram günü feci bir olay meydana geldi. Elazığ 'dan gelen habere göre yatalak annesi olan bir kişi ona saldırdı ve onu dövdü.

Önceki gün Elazığ merkeze bağlı Doğukent Mahallesi Güzel Sokakta meydana gelen olayda, yatalak olan ve 3 çocuk annesi olduğu öğrenilen Rahime D. isimli kadın, oğlu A.D. tarafından işkenceye maruz kaldı. Bu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. 

Evde bulunan bir kişi de o anları cep telefonu kamerasına çekti. 

AĞZINI SIKTI VE BEZ SOKMAYA BAŞLADI

A.D. isimli kişi , yatalak olan annesine bağırıp çağırıp ağzını sıktı ve eline aldığı bezle onun ağzını tıkmaya başladı. Acı çeken kadın ise feryad edip bağırmaya çalışıyor. 

O anlarda çekilen görüntüler ise Elazığ merkeze bağlı Yolüstü köyünde oturan torunu Muhammet D'ye gönderildi ve olay ona gösterildi. Görüntüleri gören torunu ise şok oldu ve köy muhtarı Mehmet Bayram ile birlikte karakola giderek şikayetçi oldu.

KADIN YOĞUN BAKIMA ALINDI

Eve giden polis, yatalak kadına eziyet eden şahsı gözaltına alırken, kadın ise köye getirildi. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri doktorla birlikte köye gitti ve yapılan muayenede vücudunun çoğu yerinde ve dilinde morluklar olan kadın, hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı.

SERBEST KALDI

Gözaltıa alınan kişi ise savcılık ifadesinin ardındna çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

Eziyet gören kadının torunu ise babaannesi yapılanın büyük bir vahşet olduğunu  söyledi ve “Görüntü Eskişehir’deki dayımın oğluna ve ardından bana geldi. Hemen hareket geçerek gerekeni yaptık. Polisle eve gittik ve adam gözaltına alındı. Babaannemin vücudunda morluklar var. 2 kolu ve diz kapakları kömür gibiydi. Yanağı kıpkırmızı olmuştu. Dili mosmordu.

Nasıl bir insan bu. Dilinin altındaki ince tabakayı bile koparmış. Şuan yoğun bakımda yatıyor. Ben daha ne söyleyeyim. Denetimli olarak serbest bırakılmış. Daha fazla ceza almasını istiyoruz. Bunun gibi insanlar dışarıda dolaşmasın” dedi.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA