63 Yaşındaki Kişi 13 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Boş Eve Götürüp...

Osmaniye'de feci bir son dakika gelişmesi yaşandı. Edinilen son dakika bilgilerine göre bir kişi, 13 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüze kalkıştı.

63 Yaşındaki Kişi 13 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Boş Eve Götürüp...

Osmaniye'den son dakika haberi geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde meydana gelen olayda, boş bir binaya götürdüğü erkek çocuğuna tecavüze kalkışan şahıs, mahalleli tarafından yakalanarak polise verildi.

Bölgeden alınan son dakika bilgilerine göre, Şehit Orhan Gök Mahallesi'nde 63 yaşındaki H.U. isimli bir şahıs, 13 yaşındaki erkek çocuğunu “Sana odun taşıttıracağım” diyerek kandırdı ve onu metruk bir eve götürdü.

Yalan ile erkek çocuğunu metruk eve götüren 63 yaşındaki kişi, ona burada Betticket çirkin saldırıda bulundu. Boş evden sesler geldiğini ve çığlıkların duyulduğunu duyan mahalle sakinleri, çocuğa tecavüze kalkışan 63 yaşındaki H.U.'yu kıskıvrak yakaladı.

Sesler üzerine metruk eve giden mahalleli, çirkin saldırıda bulunan 63 yaşındaki kişiyi yakaladı. Onu yakalyan ve erkek çocuğuna tecavüze kalkıştığı görülen H.U.’yu darp etti ve hemen polis ekiplerine durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilen H.U. karakola götürüldü.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan H.U., emniyette yapılan işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildi ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Kamubulteni.com  | Ankara