5 Yaşındaki Kızı Kandırarak Tuvalete Götürdü ve..

Bodrum'da feci bir olay meydana geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre bir kişi, 5 yaşındaki kızı kandırarak tuvalete götürdü ve ona cinsel istismarda bulundu.

5 Yaşındaki Kızı Kandırarak Tuvalete Götürdü ve..

Bodrum'da tüyleri diken diken eden flaş bir olay meydana geldi.

Edinilen son dakika bilgilerine göre 50 yaşındaki bir kişi, 5 yaşındaki kız çocuğunu “Gel seninle Sünger Bob oynayalım” diyerek kandırdır ve ona cinsel istismarda bulundu. Bu iddia ile gözaltına alınan kişi tutuklandı ve cezaevine gönderildi. 

Bodrum merkezde Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde meydana geldiği belirtilen olayda, 50 yaşında ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilen S.G. isimli kişi, burada esnaflık yapıyordu. Esnaflık yapan bu kişi, yan taraftaki dükkanda buluan yetkililerden birinin 5 yaşındaki kızı ile yakından ilgilenmeye başladı. 5 yaşındaki kıza yakınlık gösteren ve onunla sürekli olarak ilgilenen kişşi, etrafta kimsenin olmadığını fark etti ve onun için çirkin düşüncelerini yaptı. Kimsenin olmadığı bir saatte 5 yaşındaki kıza “Seninle Sünger Bob oynayalım mı?” diyen 50 yaşındaki kişi, onu düğkkanın tuvaletine götürdü ve ona burada cinsel istismarda bulunmaya başladı. 

5 yaşındaki kızın ağabeyi, kardeşinin tuvalete gittiğini görünce durumdan şüphelendi ve kıza nereye gittiğini sordu. Kızın abisine cevap Oslobet vermesi sonrası olayın ayrıntılarını öğrenen ve şok yaşayan ağabey, 50 yaşındaki S.G. isimli kişiye müdahale etti ve onu dövdükten sonra polis ekiplerini aradı. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, tacizciyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan çocuk tacizcisi, Bodrum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından sağlık kontrolündn geçirildikten sonra emniyete götürüldü. Emniyette polise ifade veren kişi savcılığa sevk edildi.

burada savcıya da ifade veren kişi, tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme ise S.G. isimli kişiyi küçük çocuğa cinsel istismarda bulunmak suçlaması ile tutukladı ve cezaevine gönderdi. 

Yaşanan bu feci olaydan önce de bazı kız çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen S.G. isimli kişi, emniyette verdiği ifadesinde şu sözleri söyledi: “Benim lavabom bozuk olduğu için komşu işletmenin lavabosunu kullandım. O esnada çocuk lavaboya geldi. Başka herhangi bir şey olmadı."

Pedagog eşliğinde ifade veren küçük kız ise , bu yaşta bir çocuğun bilemeyeceği şeyleri söyledi ve cinsel istismarda bulunulduğunu gün yüzüne çıkardı.

Kamubulteni.com  | Ankara