4 Defa Evlenen Kadın, 5'incide Oğlunun Arkadaşı ile Kaçtı

Konya'da meydana gelen olayda 4 defa resmi nikah kıyan bir kadın , oğlunun yakın arkadaşı ile kaçtı. 2.5 yasındaki çocuğunu alan kadın 4 Aralık'ta kayıplara karıştı.

4 Defa Evlenen Kadın, 5'incide Oğlunun Arkadaşı ile Kaçtı

Konya Çumra'da 36 yaşındaki Akile Doğan, yanında 2.5 yaşındaki oğlunu da aldı ve kayıplara karışrı. Sabah gazetesinden Tolga Yanık 'ın kaleme aldığı yazısında 36 yaşındaki kadın,ın 4 resmi evlilik yaptığı ve bu 4 evliliktenb toplamda 5 çocuğu olduğu öğrenildi. Akile Doğan isimli kişinin oğlunun arkadaşı ile kaçtığı öğrenildi. 

2.5 yaşındaki çocuğunun hayatındna şüphe eden 38 yaşındaki E D. isimli kişi polise gitti ve kayıp başvurusu yaptı. 

4 defa resmi evlilik yapan Akile Doğan, son olarak Çumra 'da E.A. isimli kişi ile evlendi. Bu evlilikten erkek çocuğu dünyaya gelen Akile Doğan, 4 Aralık günü çocuğunu da yanına aldı ve kayıplara karışrı. E.A. isimli kişi, 2.5 yaşındaki çocuğunun hayatındna endişe ettiğini söyleyerek polise gitti.

20 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNDAN KAN DONDURAN AÇIKLAMA

Kadının 20 yaşındaki çocuğu, annesinin kendisine çocukluktan beri işkence yaptığını söyledi ve "Ben çocukluğumda işkence gördüm. Annem göbek deliğime, burnuma, kulağıma iğne ve kürdan sokuyordu. Evden çıkabilmek, gezmeye gidebilmek için bizi yaralayıp, hastaneye götüreceğim bahanesiyle bize bunları yapıyordu. Bunlar sürekli tekrarlanıyordu. Bir öz anne çocuğuna bunları yapmazdı.

Kendi gezebilmek için bizlere işkence yapıyordu. O zaman ilçede kalıyorduk. Babam işe gittiği zaman eve adamlar geliyordu. Bunları hatırlıyorum. Daha sonra kardeşimi alıp gitti. Babama da peşimden gelmeyin bu çocuk sizden değil demiş. Annem alkol ve madde bağımlısı. Hareketleri normal değil. 5 senede bir evleniyor. Çocukları oluyor ve terk edip gidiyor. Kaçıp gittiği üvey kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Onun olduğu yerde eve giren çıkan belli olmaz.

UYGUNSUZ FOTOĞRAFLAR VAR

Çocuğun psikolojisini bozacağını düşünüyorum. Konuştuğu çocuk eskiden benim en samimi olduğum arkadaşımdı. Konuşmalarını gördüm. Uygunsuz fotoğraflar vardı. Annem uzun bir süre beni aramadı. Annemi 7. Sınıfa gidinceye kadar pek tanımıyordum. 2-3 senede bir görüyordum"

OĞLUNUN ARKADAŞI İLE ...

Ailenin avukatı Gülsen Pişmiş 'Gerek davalının beyanları, gerekse de davacı müvekkilin beyanların ve yazışma içerikleri sadakatsizliğin ve zinanın var olduğuna kesin bir şekilde işaret ediyor. Ancak hukuki olarak da bazı teknik detaylar nedeni ile davalının bu davranışları genel olarak sadakatsizlik olarak nitelendiriliyor. Dava ikame edilirken bir genel boşanma nedeni olarak evlilik birliğinin temelinden sarsılmasına dayanmak daha kesin bir sonuç vaat ediyor.

Davalının oğlunun arkadaşı ile duygusal yakınlık kurması ve aşk yaşaması kabul edilemez. Bu müvekkilimiz açısından onur kırıcı bir boşanma nedeniyse de davalının oğluna karşı da annelik ödevinin ağır bir ihmali ve çocuğun geleceğine annesi tarafından sürülmüş kara bir lekedir. Diğer yandan davalı 36 yaşında olsa da 18 yaşında bir delikanlı ile ilişki yaşaması davalının zihinsel yaşının küçük olduğunu düşündürecek bir done olabilir. Davalının diğer çocuklarını yurda terk ettiği çocukların yanında alkol ve uyarıcı maddeler kullandığı çocuklarını hastaneye götüreceğim bahanesi ile dışarı çıkmak için çocukların vücuduna delici ve kesici aletler sokarak çocukları yaraladığı sabittir. Çocuğun geleceği açısından velayetin davacı müvekkile verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Çocuk daha 2,5 yaşında ve gerçek bir korumaya muhtaçtır" dedi.