1000 Adrese Eş Zamanlı Operasyon! 110 Kişi Yakalandı

İstanbul'da 1000 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan ya da çeşitli suçlardan aranan 110 kişi yakalandı.

1000 Adrese Eş Zamanlı Operasyon! 110 Kişi Yakalandı

1000 Adrese Eş Zamanlı Operasyon! 110 Kişi Yakalandı

İstanbul'da 1000 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan ya da çeşitli suçlardan aranan 110 kişi yakalandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği koordinasyonunda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan ya da çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanması için il genelinde, 265 ekip 628 personel ile önceden belirlenen bin adrese eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi.

Operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 110 kişi gözaltına alındı. Operasyonlarda bir adet tabanca ele geçirilirken, hırsızlık , yaralama, dolandırıcılık, yağma-gasp, cinsel istismar, uyuşturucu ticareti gibi suçlardan kesinleşmiş cezaları bulunan şahıslar işlemlerin ardından adli mercilere teslim edilecek.