Mesut Özil Fenerbahçe Forması ile İlk Maşına Ne Zaman Çıkacak? Ali Koç Açıkladı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç bir son dakika açıklamasında bulundu. Ali Koç yaptığı açıklamada Mesut Özil'in Fenerbahçe forması ile ilk maşına , ilk antrenmanına ne zaman çıkacağı konusuna değindi.

Mesut Özil Fenerbahçe Forması ile İlk Maşına Ne Zaman Çıkacak? Ali Koç Açıkladı

Son dakika : Mesut Özil'in Fenerbahçe formasıyla ne zaman oynayacağı belli oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç bir son dakiak açıklamasında bulundu. Online olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu toplantısına katılan Ali Koç, Mesut Özil transferi ile sözlerine başladı ve "Mesut Özil'i kadromuza katmak için uğraş verdik, Mesut Özil'in CV'si ortada... Arsenal ile yaşadıkları, gönül bağlarının kopması bizim için bir fırsat oldu, bir rüya gerçekleşmeye yakın durumda. Mesut Özil bir futbolcudan daha öte bir marka. Çocukluğundan beri Fenerbahçeli olması bu transferi daha da anlamlı hale getiriyor." dedi. 

"EVİN OĞLU DÖNDÜ"

Mesut Özil'e Evin Oğlu diyen Ali Koç, "Üzerine basa basa Mesut Özil için 'Evin oğlu' diyorum. Evin oğlu evine geldi ve inşallah evinde çok başarılı olacak. Fenerbahçe'ye daha önce bu kadar büyük Fenerbahçe sevdası olan büyük bir marka gelmedi." dedi.

NE ZAMAN OYNAYACAK?

Mesut Özil ile ilgili sözlkerini sürdüren Ali Koç, "Havadaki bir uçağı 4.5 saat boyunca seyretmek nasıl bir duygu ben anlamıyorum. 1.8 milyon kişi Mesut Özil'i taşıyan uçağı izlemiş. Fenerbahçe, Mesut Özil transferiyle birlikte bir kez daha adını tüm dünyaya en güçlü şekilde duyurdu. Mesut Özil'in çok büyük başarılar elde edeceğine inanıyorum. Fenerbahçe, Mesut Özil'e "dünyanın en iyi futbolcularından biri olduğunu" gösterme fırsatını sundu." dedi ve Mesut Özil'in ilk maşına çıkacağı tarih hakkında, "Mesut Özil'in karantinası bugün ve yarın iki test olduktan sonra sona erecek ve yarın akşam idmanına çıkmasını bekliyoruz. Mesut'un hiçbir sakatlık problemi yok. Ne zaman oynayacağına hocamız karar verecek. Eski hocasıyla konuştuğumda, 'Ne kadar sürer?' diye sormuştum. '3-4 hafta sürer' demişti. Şahsi düşüncem 2 haftaya kadar oynamaya başlar. Mesut Özil'in imza günü salı veya çarşamba günü olacak." dedi.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA