Emre Belözoğlu Futbolu Bıraktı mı? Farklı Açıklama Geldi

Ünlü oyuncu Emre Belözoğlu 'nun futbolu bırakacağım açıklamasının ardından son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

Emre Belözoğlu Futbolu Bıraktı mı? Farklı Açıklama Geldi

Emre Belözoğlu'ndan açıklama: 1 sene daha devam edebilirim.

Süper Lig'in bu sezonki son karşılaşmasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelen Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, yeşil sahalara veda ettiğini , futbolu bırakacağını açıkladı.

Açıklama sonrası bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Edinilen bilgilere göre 39 yaşındaki futbolcunun ailesinden bırakmaması yönünde baskı olduğu ve Emre 'nin 1 sene daha oynayabileceği öğrenildi. 

Hürriyet 'e açıklamalarda bulunan deneyimli oyuncu Belözoğlu, "Ben kararımı vermiştim ama ailem futbola devam etmem için çok baskı yapıyor. Evet, küçük de olsa böyle bir ihtimal var ama netleşen bir şey yok. Her şey 1-2 gün içinde belli olacak." ifadelerini kullandı.

SPORTİF DİREKTÖR OLARAK GÖREV YAPABİLİR

Edinilen bilgilere göre önümüzdeki günlerde Başkan Ali Koç ile görüşecek olan Emre, gelecek sezon Fenerbahçe'de sportif direktör-futbolcu olarak görev yapabilir.

RIDVAN DİLMEZ: "BIRAKMAZ"

Öte yandan Emre'yle yakın ilişkileri olan spor yorumcusu Rıdvan Dilmen  geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Emre 'nin futbolu bırakmayacağını söyleyerek "Son maçında penaltı yaptırdı, golü de attı, yeri öptü ve alkışlarla veda etti. Fakat ben Emre Belözoğlu'nun bu şartlar devam ederken önümüzdeki yıl da futbolcu olarak devam edeceğini düşünüyorum." demişti.

KAMUBULTENİ.COM  |ANKARA