Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı Kesin Sonuçları ve Eğitime Katılış Duyurusu

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı sözleşmeli er alımı nihai sonuçları ve kesin kayıt duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda sağlık aşamasını geçen adayların eğitime katılış detaylarına yer verildi.

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı Kesin Sonuçları ve Eğitime Katılış Duyurusu

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı sözleşmeli er alımı nihai sonuçları ve kesin kayıt duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda sağlık aşamasını geçen adayların eğitime katılış detaylarına yer verildi.

04 Mart 2020 Çarşamba 08:17
Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı Kesin Sonuçları ve Eğitime Katılış Duyurusu

Deniz Kuvvetleri sözleşmeli er alımı kesin kayıt duyurusu.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Açıklamada Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı sözleşmeli er alımında kazananların kesin kayıt duyurusuna yer verildi. 

PERTEM'de yayımlanan duyuru şu şekilde:

Milli Savunma Bakanlığı Kara ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları 2019 Yılı Sözleşmeli Er Temini İkinci Seçim Aşamaları 16 Aralık 2019 - 03 Ocak 2020 tarihleri arasında tamamlanmıştır. E-19-KKK-DZ-M-1 Dönemi seçim aşamaları neticesinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığına sözleşmeli er adayı olarak yerleştirildiniz. Kayıt ve ön sözleşme işlemleri 16-20 Mart 2020 tarihleri arasında 08:30-16:30 saatleri arasında ilan metninde belirtilen Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Kayıt işleminizi belirtilen tarihler arasında yapmamanız durumunda kayıt hakkınız iptal edilecektir.

NOT : E-19-KKK-DZ-M-1 Dönemi seçim aşamaları neticesinde Kara Kuvvetleri Komutanlığına yerleştirilen Sözleşmeli Er Adaylarına ait sınıflandırma işlemleri devam etmektedir.

Sonucunuzu öğrenmek için tıklayın

SÖZLEŞMELİ ER KESİN KAYIT / EĞİTİM İLAN

            Değerli Adayımız;

1.         Türk Silahlı Kuvvetlerine Sözleşmeli Er Alımı seçim aşamaları tamamlanmıştır. Seçim aşamaları neticesinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığına sözleşmeli er adayı olarak yerleştirildiniz. Kayıt ve ön sözleşme işlemleri 16-20 Mart 2020 tarihleri arasında 08:30-16:30 saatleri arasında aşağıda belirtilen Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Kayıt işleminizi belirtilen tarihler arasında yapmamanız durumunda kayıt hakkınız iptal edilecektir.

2.         Kayıt ve ön sözleşme işlemleri tamamlanan adaylar direkt olarak Temel Askerlik ve Nosyon Kazandırma Eğitimine (16 Mart – 24 Nisan 2020 ) alınacaktır. Bu nedenle halihazırda silah altında bulunan adaylar birliklerinden erken terhis işlemine tabi tutularak hizmet durum çizelgesi hazırlanarak kayıta gönderilecektir.

3.         Güvenlik Soruşturması devam eden adaylardan haklarında “Olumsuz” kararı verilenlerin ilişikleri kesilecektir.

4.         Kesin kayıt için istenen belgeler;

a.    Nüfus cüzdanı aslı ve 4 adet fotokopisi,

            b.         6 adet vesikalık fotoğraf,

            c.         İkametgah ilmühaberi (e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

            ç.         Adli Sicil Raporu (e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

            ç.         Terhis Belgesi(askerliğini tamamlamış olanlar) veya hizmet durum belgesi (askerliğini yapıyor olanlar)

            d.         Mezuniyet Belgesi (en son mezun olunan okul,e-devlet sisteminden alınmış olabilir),

            Kayıt işlemleri için istenen yukarıdaki belgeler mavi plastik telli dosya içerisinde ve yukarıda belirtilen sıraya göre hazırlanarak getirilecektir. (Belgeler delinmeyecek her biri şeffaf dosyalara konularak mavi plastik telli dosyaya yerleştirilecektir).

5.         Adayların aşağıdaki listedeki malzemeleri getirmeleri gerekmektedir.

a.    Pijama takım

b.    Eşofman takım (koyu renk)

c.    Spor ayakkabısı

ç.    İç çamaşırı

d.    Traş malzemeleri (traş bıçağı(banyo dahil), traş köpüğü/ kremi, (elektrikli malzemeler ve ustura hariç)

e.    Şampuan/sabun

f.     Havlu (banyo,ayak,yüz)

g.    Çorap (siyah), spor çorabı

ğ.    Terlik

h.    Diş fırçası/macunu

ı.     Şort

i.     Cep telefonu getirilecekse (askercell hatlı, kamerasız, kayıt özelliği olmayan)

j.     Not Defteri, Kalem

k.    Spor Çantası

l.     Alışveriş ihtiyaçları maksadıyla düşük limitli kredi kartı/banka kartı

m.   Bir önceki işyerinden (varsa) SGK ayrılışlarının yaptırılması

Başvuru Adresi                    : İzmir Deniz Er Eğitim Merkezi Komutanlığı

                                                                                     Poligon-Karabağlar/ İZMİR

Telefon No                            : 0 232 285 22 12 (Dâhili 346-380-453)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Samet 2020-03-06 20:42:07

Kara kuvvetleri bekleyenler var mı ne zaman acıklanacak kara kuvvetleri bi bilgisi olan bar mı son acıklamadan sonra kafam baya karıstı
SON ACIKLAMA: 2016 yılından bu yana icra edilen temin faaliyetleri neticesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin uzman erbaş ihtiyacının karşılanmış olması nedeniyle, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıklarına dış kaynaktan uzman erbaş alımı yapılmayacak, ancak sözleşmeli erbaş ve er alımına devam edilecektir. Bu süreçte uzman erbaş ihtiyacı oluşur ise ihtiyaç başarılı ve gerekli kriterleri sağlayan sözleşmeli erbaş ve erlerden karşılanacaktır.
Kara kubbetleri için bekleyenlere bi dez avantajı olurmu bu acıklamanın