Ağrı , Amasya, Aksaray Adliyesi İKM, Katip, Mübaşir ve Güvenlik Görevlisi Alımı Sonuçları Açıklandı mı? 2021

Ağır , Amasya ve Aksaray Adliyesi'nin personel alımı sonuçları bekleniyor. İKM, katip, mübaşir, güvenlik görevlisi ve adliye ile cezaevi personeli kadrolarına yapılan personel alımında son durum yazımızda.

Ağrı , Amasya, Aksaray Adliyesi İKM, Katip, Mübaşir ve Güvenlik Görevlisi Alımı Sonuçları Açıklandı mı? 2021

Ağır , Amasya ve Aksaray Adliyesi'nin personel alımı sonuçları bekleniyor. İKM, katip, mübaşir, güvenlik görevlisi ve adliye ile cezaevi personeli kadrolarına yapılan personel alımında son durum yazımızda.

27 Mart 2021 Cumartesi 15:15
Ağrı , Amasya, Aksaray Adliyesi İKM, Katip, Mübaşir ve Güvenlik Görevlisi Alımı Sonuçları Açıklandı mı? 2021

Ağrı, Amasya, Aksaray Adliyesi personel alımı sonuçları açıklandı mı?

Ağrı Adliyesi, Amasya Adliyesi ve Aksaray Adliyesi 2021 yılı Adalet Bakanlığı ve CTE personel alımı sonuçları için geri sayımda sona geliniyor. Başvurusu geçen hafta sona eren personel alımının sonuçları için son günlere girildi. 

infaz koruma memuru, büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), hemşire, sağlık teknikeri, teknisyen, destek personeli (şoför), destek personeli (aşçı), destek personeli (kaloriferci), Zabıt Kâtibi, Mübaşir, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför, Aşçı, İşaret Dili Tercümanı ve mübaşir kadrolarına yapılan alımda mülakata çağrılacak kişi sayıları şu şekilde:

İKM ALIMINDA BOY KİLO ve MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

Boy kilo duyurusu şu şekilde:

"-İnfaz ve koruma memuru pozisyonlarına yapılacak atamalarda boy kilo ölçümü merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı boy-kilo ölçümüne alınacaktır."

Siz kaç puanla İKM alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

ZABIT KATİBİ ON PARMAK AŞAMASI VE MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 20 katı aday uygulamalı sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı uygulamalı sınava alınır. Uygulamalı sınavda başarılı olanlar arasından doğru kelime sayısı esas alınmak kaydıyla en fazla doğru kelime yazan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının üç katı aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı sayıda doğru kelime yazan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla zabıt katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

MÜBAŞİR ALIMI

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday sözlü sınava çağrılır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla mübaşir alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday (son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da dâhil edilecektir.) içerisinden boy ve kilo şartını taşıyanlar sözlü sınava katılmaya hak kazanır.

Siz kaç puanla koruma ve güvenlik alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İCRA KATİBİ

"Adaylardan, merkezi sınavda aldıkları puana göre en yüksek puandan başlanarak her bir sınavı yapacak adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon toplamının 20 katı kadarı, uygulama sınavına girmeye hak kazanacaktır. Buna göre yapılan sıralamada, son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da uygulama sınavına girebilecektir"

Siz kaç puanla icra katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

SONUÇ SAYFASI

Sonuçlar adliyelerin resmi sayfası üzerinden adayların erişimine açıklanacak. Sonuçların önümüzdeki haftadan itibaren 25 Mart tarihinden itibaren açıklanması bekleniyor. Sonuçlar açıklandığında bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 27.03.2021 15:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol