Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

ÖSYM Başkanlığı tarafından bir açıklama yapıldı ve Sayıştay personel alımı sınav giriş yerlerinin açıklandığına yer verildi.

Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Sayıştay personel alımı sınav giriş belgesi yayımlandı.

ÖSYM Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı ve Sayıştaı Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı sınav giriş yerlerinin açıklandığına yer verildi. 6-7 Mart tarihlerinde yapılacak sınav için duyuru şu şekilde:

"2020 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavının Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

06-07 Mart 2021 tarihinde uygulanacak olan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı (2020-Sayıştay Yazılı) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 24 Şubat 2021 tarihinde saat 14.00'ten itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

06 Mart 2021 tarihinde uygulanacak olan 2020-Sayıştay Yazılı Sınavının 1. Oturumunda adaylar, Hukuk sınavı için saat 10.00’dan sonra, Maliye sınavı için ise saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.

07 Mart 2021 tarihinde uygulanacak olan 2020-Sayıştay Yazılı Sınavının 2. Oturumunda adaylar, İktisat sınavı için saat 10.00’dan sonra, Kompozisyon ve Seçimlik Grup için ise saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır."

Sınav giriş yerleri için aşağıdaki sayfaya gidin.

https://ais.osym.gov.tr

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.