PTT 5 Bin Yeni Personel Alıyor! Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

PTT Personel alımı sınav giriş yerleri açıklandı. GAZİSEM Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi PTT 5 bin sözleşmeli personel alımı sınav yerleri duyurusunu yayımladı.

PTT 5 Bin Yeni Personel Alıyor! Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

PTT 5 Bin sözleşmeli personel alımı için sınava girmeye hak kazanan adaylar sınav giriş belgelerini GAZİSEM Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin resmi internet asyfasından temin edebilecekler.

Deneme Bonusu İNDİRİN.

GAZİSEM Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nce yapılan duyuruda sınavın 12 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirileceği hatırlatılırken ayrıca şu ifadelere yer verildi , "2 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak olan PTT Personel Alımı Sınavı Giriş Belgeleri, 2 Ağustos 2018 Perşembe günü web sitemizden yayımlanacaktır. Sınava katılacak olan adayların sınav başvurularına göre yerleştirmeleri yapılmıştır. Bu nedenle sınava giriş yerlerinde değişiklik yapılmayacaktır." Sınav Giriş Belgesi için gazisem.gazi.edu.tr/posts/view/title/posta-ve-telgraf-teskilati-anonim-sirketi-2018/1-personel-alim-sinavi-giris-belgesi-211167 adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA