Polis Akademisi'nden PÖH Alımı Yedek Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 500 kadın PÖH alımında 8 adayın eğitime gelmediği, bu adayların yerine yedek adayların alınacağına yer verildi.

Polis Akademisi'nden PÖH Alımı Yedek Duyurusu

PÖH alımında yeden duyurusu yayımlandı.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. pa.edu.tr adresi üzerinden yayımlanan duyuruda 25. dönem 500 kadın özel harekat polisi alımı 2. yedek duyurusuna yer verildi. 

Akadmi tarafından yayımlanan duyuruda ASİL olarak kazanan 8 kişinin eğitime katılmaması nedeniyle 8 yedek adayın eğitime çağrıldığına yer verildi. Akademi resmi internet adresi üzerinden yayımlanan duyuru şu şekilde:

"25. DÖNEMDE ÖZEL HAREKAT BİRİMLERİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZLERİNE 2.YEDEK PLANLAMA DUYURUSU

25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat 2. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 25. Dönem polis meslek eğitimi için Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan (8) adayın yerine Balıkesir POMEM Müdürlüğüne yedek aday planlaması yapılmıştır. 
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir. 
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

İlanlar yayımlanıyor. Takip için  TIKLAYIN