MSB PERTEM'den Subay Alımı Mülakat Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada hukuk sınıfı subay alımı mülakat aşaması tarihlerine yer verildi.

MSB PERTEM'den Subay Alımı Mülakat Duyurusu

Son dakika haberi: MSB 'den hukuk sınıfı subay temini duyurusu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Hukuk sınıfı subay alımı mülakatlarının 8 Haziran ile 18 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacağına yer verildi. Ankara 'da MSB PERTEM 'de yapılacak mülakatlarla ilgili duyuru şu şekilde:

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ HUKUK SINIFI SUBAY TEMİNİ 

1. Kuvvet Komutanlıklarına İç ve Dış Kaynaktan Hukuk Sınıfı Subay Temini mülakat aşamaları 8 - 18 Haziran 2020 tarihleri arasında MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı Cebeci / ANKARA adresinde icra edilecektir.
2. Adaylar sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığında hazır bulunacaklardır.
3. Adayların, Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sınavın icra edileceği yerin nizamiyesinden itibaren yapılan uyarılara uyarak belirli bir disiplin içinde hareket etmeleri, sosyal mesafeyi korumaları ve maskelerini usulüne uygun şekilde takmaları önem arz etmektedir.
4. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile tebligat yapılmayacaktır.
5. Dış kaynaktan başvuru yapan adayların mülakata gelirken Güvenlik Soruşturması Formunu doldurarak (1 Nüsha ) getirmesi gerekmektedir. Forma ulaşmak için tıklayınız.
6. Mülakat tarihinizi görmek için tıklayınız.