MSB Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılı sözleşmeli kamu personeli alımı sözlü mülakat sonuçları açıklandı. Sonuçlar hakkında duyuru ve sonuç sorgulama ekranı haberimizde.

MSB Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı mülakat sonuçları açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında 2018 yılı sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Söz konusu açıklama şu şekilde;

1.2018 yılı Sözleşmeli Personel temini kapsamında yapılan sınav sonuçlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2. Başarılı olan adaylardan öncelikle sınav aşamalarını asil olarak tamamlayan adaylara, kontenjanın tamamlanmaması durumunda ise yedek adaylardan başarı sıralamasına göre mülakat öncesi seçmiş oldukları hastanelerden " TSK'DA MEMUR OLUR/OLAMAZ " kararlı sağlık kurulu raporu almaları maksadıyla hastane sevk belgeleri iletişim adreslerine posta/kargo yolu ile gönderilecektir. 

3. Sağlık Kurulu raporu işlemleri ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri olumlu sonuçlanan adaylara, kılavuzda belirtilen alım kontenjanlarına göre çağrı yapılacaktır. 

4. Başvuru esnasında beyan etmiş olduğu iletişim bilgilerinde değişikliği olan adaylar, dilekçe ile durumunu MSB Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/Ankara adresine bildirecektir.

5. Bu açıklamalar tebliğ niteliğinde olup, ayrıca duyuru yapılmayacaktır.

Sınav Sonucunuzu görmek için tıklayın

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.