Kırşehir, Kayseri, İzmir Adliyesi İKM, Katip, Mübaşir Alımı Sonuçları Açıklandı mı 2021

Adalet Bakanlığı CTE tarafından yayımlanan 11 bin 484 sözleşmeli kamu personeli alımının sonuçları için bekleyişte sona gelindi. Sonuçlar ne zaman açıklanacak? İzmir Adliyesi, Kayseri Adliyesi , Kırşehir Adliyesi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kırşehir, Kayseri, İzmir Adliyesi İKM, Katip, Mübaşir Alımı Sonuçları Açıklandı mı 2021

İzmir , Kayseri , Kırşehir Adliyesi personel alımı sonuçları açıklandı mı?

Adalet Bakanlığı ile CTE tarafından yayımlanan duyuruda 11 bin 484 kamu personeli alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlana başvurular geçen haftalarda sona erdi ve sonuçlar için bekleyiş başladı. İlana başvuru yapanlar, sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. 

LİSTELER SON ŞEKLİNİ ALIYOR

Edinilen bilgilere göre personel alımında listeler şekillenmeye başladı. Bu hafta tamamlanması beklenen listelerin ardından sonuçlar açıklanacak.

MÜLAKATLARA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

İKM 

"-İnfaz ve koruma memuru pozisyonlarına yapılacak atamalarda boy kilo ölçümü merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı boy-kilo ölçümüne alınacaktır."

Siz kaç puanla İKM alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

ZABIT KATİBİ

"Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 20 katı aday uygulamalı sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı uygulamalı sınava alınır. Uygulamalı sınavda başarılı olanlar arasından doğru kelime sayısı esas alınmak kaydıyla en fazla doğru kelime yazan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının üç katı aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı sayıda doğru kelime yazan adayların tamamı sözlü sınava alınır."

Siz kaç puanla zabıt katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

MÜBAŞİR

"Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday sözlü sınava çağrılır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava alınır."

Siz kaç puanla mübaşir alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

"Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday (son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da dâhil edilecektir.) içerisinden boy ve kilo şartını taşıyanlar sözlü sınava katılmaya hak kazanır."

Siz kaç puanla koruma ve güvenlik alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İCRA KATİBİ MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

"Adaylardan, merkezi sınavda aldıkları puana göre en yüksek puandan başlanarak her bir sınavı yapacak adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon toplamının 20 katı kadarı, uygulama sınavına girmeye hak kazanacaktır. Buna göre yapılan sıralamada, son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da uygulama sınavına girebilecektir"

Siz kaç puanla icra katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

SONUÇLAR AÇIKLANIYOR

Sonuçların önümüzdeki hafta 25 Mart tarihinden itibaren açıklanması bekleniyor. Sonuçlar açıklandığında bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum