İstanbul Anadolu ve Bakırköy Adliyesi İKM, İcra Zabıt Katibi, Mübaşir Alımı Sonuçları Açıklandı mı? Adalet Bakanlığı CTE Personel Sonuçları 2021

İstanbul Anadolu Adliyesi ile Bakırköy Adliyesi infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, koruma ve güvenlik görevlisi ile cezaevi ve adliye personeli alımı sonuçları açıklandı mı?

İstanbul Anadolu ve Bakırköy Adliyesi İKM, İcra Zabıt Katibi, Mübaşir Alımı Sonuçları Açıklandı mı? Adalet Bakanlığı CTE Personel Sonuçları 2021

İstanbul Anadolu ve Bakırköy Adliyesi personel alımı sonuçları açıklandı mı?

İstanbul Anadolu Adliyesi ile Bakırköy Adliyesi bünyesine en az lise mezunları arasından İKM, katip, mübaşir, güvenlik görevlisi ve personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS 70 puan şartı ile yapılacak kamu personeli alımında başvurular geçtiğimiz haftalarda alındı. Başvuruların alınmasının ardından adaylar , sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. 

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK , KAÇ KİŞİ MÜLAKATA ÇAĞRILACAK?

İKM

"-İnfaz ve koruma memuru pozisyonlarına yapılacak atamalarda boy kilo ölçümü merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı boy-kilo ölçümüne alınacaktır."

Siz kaç puanla İKM alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

ZABIT KATİBİ

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 20 katı aday uygulamalı sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı uygulamalı sınava alınır. Uygulamalı sınavda başarılı olanlar arasından doğru kelime sayısı esas alınmak kaydıyla en fazla doğru kelime yazan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının üç katı aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı sayıda doğru kelime yazan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla zabıt katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

MÜBAŞİR

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday sözlü sınava çağrılır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla mübaşir alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday (son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da dâhil edilecektir.) içerisinden boy ve kilo şartını taşıyanlar sözlü sınava katılmaya hak kazanır.

Siz kaç puanla koruma ve güvenlik alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İCRA KATİBİ

"Adaylardan, merkezi sınavda aldıkları puana göre en yüksek puandan başlanarak her bir sınavı yapacak adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon toplamının 20 katı kadarı, uygulama sınavına girmeye hak kazanacaktır. Buna göre yapılan sıralamada, son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da uygulama sınavına girebilecektir"

Siz kaç puanla icra katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

SONUÇLAR NE ZAMAN?

Sonuçlar henüz açıklanmadı. Ancak listelerin şekillenmeye başladığı ve sonuçların önümüzdeki haftadan itibaren 25 Mart tarihinden itibaren açıklanması bekleniyor. Sonuçlar açıklandığında bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN