Hatay ve İskenderun Adliyesi Cezaevi Katipliği Sonuçları Açıklandı

Hatay ile İskenderun Adliyesi tarafından duyurular yayımlandı ve CTE katipliği sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Hatay ve İskenderun Adliyesi Cezaevi Katipliği Sonuçları Açıklandı

Hatay ile İskenderun Adliyesi tarafından duyurular yayımlandı ve CTE katipliği sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

01 Mart 2021 Pazartesi 16:56
Hatay ve İskenderun Adliyesi Cezaevi Katipliği Sonuçları Açıklandı

Hatay ve İskenderun Adliyesi katip sonuçları.

HATAY ADLİYESİ

Hatay Adliyesi CTE katipliği sonuçları açıklandı. KPSS taban puanı ise 79,62123 oldu.

İşte liste:

İSKENDERUN ADLİYESİ

Bilindiği üzere Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 30.12.2020 tarihli duyurusu ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (A) fıkrası, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 114’üncü maddesi, 2 Sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 11'inci maddesi, Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümlerine göre; 20 Şubat 2020 tarihli ve 2020/60 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ekinde değişiklik yapan 24.03.2020 tarihli ve 2020/104 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ekinde verilen atama izni uyarınca 9, 10, 11 ve 12’nci dereceli kadrolara, EK-2 listede yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen ceza infaz kurumları için" 160 kadrolu ceza infaz kurumu kâtibi alımı yapılacağı duyurulmuş olup, 
    Yine Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 15.01.2021 tarihli duyurusu ile "Covid-19 salgın hastalığı kapsamında alınan tedbirler nedeniyle başvuruların 18.01.2021 – 05.02.2021 (23:59:59’a kadar) tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınması kararlaştırılmıştır." duyurusu ile,
    Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 12.02.2021 tarihli duyuru ile  Sınava alınacak aday sayısı ve ilanı 01/03/2021 tarihi, uygulama sınavı tarihi ise 15/03/2021 tarihi olarak belirlenmiştir.
    Bu itibar ile;
    18.01.2021 - 05.02.2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınan 160 kadrolu ceza infaz kurumu kâtibi alımına ilişkin başvurular Komisyon Başkanlığımızca incelenmekle "Uygulamalı Sınav"a  girmeye hak kazanan/kazanmayan adaylar EK-1'de ilan edilmiştir.

    Uygulamalı Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların;
Adayların, yapılacak uygulama sınavı için ilanı dikkatle incelemeleri gerekmektedir.
 Adayların "F Klavye" için uygulama sınavına ait tarihi ve saatini gösterir liste EK-2'de, 
 "Q Klavye" için uygulama sınavına ait tarihi ve saatini gösterir liste EK-3'de ilan edilmiştir.

   2- Adayların, uygulama sınavı giriş belgelerini sınav tarihi öncesi İskenderun Adalet Komisyonu Başkanlığı Kaleminden veya sınav günü İskenderun Adliyesi Danışma biriminden almaları gerekmektedir. (Giriş Belgesine eklenmek üzere her adayın yanında birer adet vesikalık fotoğraf getirmesi gerekmektedir.)

3-  Adayların, sınava girebilmek için SINAV GİRİŞ BELGESİ ile nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportunun aslını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

4- Adayların, Sınav Salonuna girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

5- İskenderun Adliyesi girişinde HES Kodu sorgulaması yapılmakta olup, adayların sınav saatinden önce HES kodu ile sorgulamalarının yapılması için sınav saatinden en az yarım saat önce Adliye binasında olmaları gerekmektedir. Ayrıca, HES kodu olmayan adaylar sınav salonuna alınmayacaktır.

EKLER
Uygulamalı Sınav"a  girmeye hak kazanan/kazanmayan adaylara ilişkin liste
F Klavye ile Uygulamalı Sınava Girecek Adayların Sınav Tarih ve Saatini gösterir liste
Q Klavye ile Uygulamalı Sınava Girecek Adayların Sıneav Tarih ve Saatini gösterir liste

İskenderun için KPSS taban puanı 81,16231 oldu.

Aşağıdaki yorum kısmından mülakat gününüzü, klavyede 3 dakikada kaç kelime yazdığınızı yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Adalet istiyoruz 2021-03-01 18:07:16

Niye yarısından çoğu q klavye seçmiş madem öyle niye bize F klavyeyi öğretiyorsunuz neden en baştan aşina olduğumuz klavyeyle başlamıyoruz bize hiç bilmediğimiz bir klavyeyi aşılamaya çalışıyorsunuz gerçekten rezzilllllliiiikkkk yazık