Astsubay ve Subay Alımı Açıklaması Geldi: Jandarma Yedek Duyurusu

Jandarma subaya ve astsubay alımı hakkında son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada subay ve astsubay yedek aday çağrı duyurusuna yer verildi. Peki yeni ilan ne zaman gelecek?

Astsubay ve Subay Alımı Açıklaması Geldi: Jandarma Yedek Duyurusu

Jandarma 'dan subay astsubay duyurusu.

Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sayfasında 3 yeni duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyurularda 2019 yılı subay ve astsubay alımı yedek aday çağrısına yer verildi. Yayınlanan duyuurular şu şekilde;

SUBAY ASTSUBAY ADAYLARI BU ADRESTE

Diğer adaylarla bilgi alış verişi için >> TIKLA KATIL

2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY ADAYLARI

1. ADAYLARIN (3) İŞ GÜNÜ (30 EYLÜL 2019, 1 EKİM 2019 VE 2 EKİM 2019 ) İÇERİSİNDE KAYIT KABUL MERKEZİ OLAN JANDARMA KOMANDO OKUL VE EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI FOÇA/İZMİR ADRESİNDE SAAT 09.00-16.00 ARASINDA KAYITLARINI YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

2. KAYIT KABUL İLE İLGİLİ İŞLEMLER VE KAYIT KABULDE GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER, PERSONEL TEMİN SİSTEMİ ''SONUÇLARIM'' KISMINDA ''2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY TEMİNİ KAYIT KABUL DUYURUSU''NDA YAYIMLANMIŞTIR.

3. SADECE KONTENJANA GİREMEYEN ADAYLAR KAYIT KABUL SONRASINDA SAĞLIK RAPORU İÇİN HASTANEYE SEVK EDİLECEKLERDİR.

4. KAYIT KABUL İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI TARİH VE SAATLERDE BELİRTİLEN YERDE HAZIR BULUNMAYAN ADAYLAR, TÜM HAKLARINDAN VAZGEÇMİŞ SAYILIRLAR. EKSİK VEYA YANLIŞ BELGE GETİREN ADAYLARIN KAYIT VE KABULLERİ YAPILMAYACAK OLUP, ADAY VAZGEÇMİŞ/ELENMİŞ SAYILARAK İŞLEMLERİ İPTAL EDİLECEKTİR. EKSİK KALAN KONTENJAN SIRADAKİ YEDEK ADAYLARDAN TAMAMLANACAKTIR.

5. JANDARMANIN DİĞER BRANŞLARINDA TERCİH YAPAN VE BU ÇAĞRIDA JANDARMA ERKEK OLARAK ÇAĞIRILAN ADAYLAR DİĞER BRANŞ TERCİHLERİNDE SIRASI GELDİĞİNDE GEÇİŞ YAPABİLECEKLERDİR.

2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY ADAYLARI

1. 2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ İÇİN ÇAĞRILAN YEDEK ADAY LİSTESİ JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI BEYTEPE/ANKARA VE IŞIKLAR JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU YILDIRIM/BURSA OLARAK AYRI AYRI AŞAĞIDA OLDUĞU GİBİDİR.

2. ADAYLARIN (3) İŞ GÜNÜ ( 30 EYLÜL, 1 EKİM, 2 EKİM 2019 ) İÇERİSİNDE KAYIT KABUL MERKEZİ OLAN JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI BEYTEPE/ANKARA VE IŞIKLAR JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU YILDIRIM/BURSA ADRESLERİNDE SAAT 09.00-16.00 ARASINDA KAYITLARINI YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR

3. SADECE KONTENJANA GİREMEYEN ADAYLAR KAYIT KABUL SONRASINDA SAĞLIK RAPORU İÇİN HASTANEYE SEVK EDİLECEKLERDİR.

4. KAYIT KABUL İLE İLGİLİ İŞLEMLER VE KAYIT KABULDE GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER, PERSONEL TEMİN SİSTEMİ ''SONUÇLARIM'' KISMINDA ''2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ KAYIT KABUL DUYURUSU''NDA YAYIMLANMIŞTIR.

5. KAYIT KABUL İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI TARİH VE SAATLERDE BELİRTİLEN YERDE HAZIR BULUNMAYAN ADAYLAR, TÜM HAKLARINDAN VAZGEÇMİŞ SAYILIRLAR. EKSİK VEYA YANLIŞ BELGE GETİREN ADAYLARIN KAYIT VE KABULLERİ YAPILMAYACAK OLUP, ADAY VAZGEÇMİŞ/ELENMİŞ SAYILARAK İŞLEMLERİ İPTAL EDİLECEKTİR. EKSİK KALAN KONTENJAN SIRADAKİ YEDEK ADAYLARDAN TAMAMLANACAKTIR.

6. ADAYLARIN KENDİLERİNE BİLDİRİLEN KAYIT KABUL MERKEZLERİNE KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

2019 YILI JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK FAKÜLTESİ SUBAY ÖĞRENCİ ADAYLARI

1. ADAYLARIN (3) İŞ GÜNÜ (30 EYLÜL 2019, 1 EKİM 2019 VE 2 EKİM 2019 ) İÇERİSİNDE KAYIT KABUL MERKEZİ OLAN JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK FAKÜLTESİ BEYTEPE/ANKARA ADRESİNDE SAAT 09.00-16.00 ARASINDA KAYITLARINI YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

2. KAYIT KABUL İLE İLGİLİ İŞLEMLER VE KAYIT KABULDE GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER, PERSONEL TEMİN SİSTEMİ ''SONUÇLARIM'' KISMINDA ''2019 YILI JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK FAKÜLTESİNDE OKUYACAK ÖĞRENCİLER İÇİN YÜKLENME SENEDİ" DUYURULAR KISMINDA YAYIMLANMIŞTIR.

3. KAYIT KABUL İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI TARİH VE SAATLERDE BELİRTİLEN YERDE HAZIR BULUNMAYAN ADAYLAR, TÜM HAKLARINDAN VAZGEÇMİŞ SAYILIRLAR. EKSİK VEYA YANLIŞ BELGE GETİREN ADAYLARIN KAYIT VE KABULLERİ YAPILMAYACAK OLUP, ADAY VAZGEÇMİŞ/ELENMİŞ SAYILARAK İŞLEMLERİ İPTAL EDİLECEKTİR. EKSİK KALAN KONTENJAN SIRADAKİ YEDEK ADAYLARDAN TAMAMLANACAKTIR.

4. ÇAĞRILAN ADAY LİSTESİ AŞAĞIDA OLDUĞU GİBİDİR

YENİ İLAN GELDİĞİNDE HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN