Adıyaman - Afyonkarahisar Adliyesi Zabıt İcra Katibi, İKM, Mübaşir ve Güvenlik Alımı Sonuçları Açıklandı mı | Adalet Bakanlığı ve CTE Personel Alımı Başvuru Sonuçları 2021

Adıyaman ve Afyonkarahisar Adliyesi 2021 yılı Adalet Bakanlığı ve CTe personel alımı sonuçları için geri sayımda sona gelindi. Peki ikm, katip, mübaşir alımında sonuçlar açıklandı mı?

Adıyaman - Afyonkarahisar Adliyesi Zabıt İcra Katibi, İKM, Mübaşir ve Güvenlik Alımı Sonuçları Açıklandı mı | Adalet Bakanlığı ve CTE Personel Alımı Başvuru Sonuçları 2021

Adıyaman ve Afyon Adliyesi Adalet Bakanlığı ve CTE personel alımı sonuçları açıklandı mı?

Adalet Bakanlığı ile CTE personel alımına başvuru yapan on binlerce kişi, sonuçların açıklanacağı tarihi beklemeye başladı. Adıyaman ve Afyonkarahisar'da adliye ve cezaevi personel alımlarına başvuru yapanlar sonuçların açıklanıp açıklanmadığını sordu. 

Adliyelere infaz koruma memuru, zabıt katibi, mübaşir, icra katibi, güvenlik görevlis alımları yapılacak. 

İKM ALIMINDA BOY KİLO ve MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

İnfaz koruma memuru alımında adaylar boy kilo aşamasına alınacak. Boy kilo duyurusu şu şekilde:

"-İnfaz ve koruma memuru pozisyonlarına yapılacak atamalarda boy kilo ölçümü merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı boy-kilo ölçümüne alınacaktır."

Siz kaç puanla İKM alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

ZABIT KATİBİ ALIMI ON PARMAK AŞAMASI VE MÜLAKATA ÇAĞRILACAK KİŞİ SAYISI

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 20 katı aday uygulamalı sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı uygulamalı sınava alınır. Uygulamalı sınavda başarılı olanlar arasından doğru kelime sayısı esas alınmak kaydıyla en fazla doğru kelime yazan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının üç katı aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla aynı sayıda doğru kelime yazan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla zabıt katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

MÜBAŞİR ALIMI

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday sözlü sınava çağrılır. Son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava alınır.

Siz kaç puanla mübaşir alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Merkezi sınav puanlarına göre en yüksek puandan başlamak üzere her bir adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı aday (son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da dâhil edilecektir.) içerisinden boy ve kilo şartını taşıyanlar sözlü sınava katılmaya hak kazanır.

Siz kaç puanla koruma ve güvenlik alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İCRA KATİBİ ALIMI

"Adaylardan, merkezi sınavda aldıkları puana göre en yüksek puandan başlanarak her bir sınavı yapacak adalet komisyonu için ilan edilen pozisyon toplamının 20 katı kadarı, uygulama sınavına girmeye hak kazanacaktır. Buna göre yapılan sıralamada, son sıradaki adayla aynı puana sahip olan adaylar da uygulama sınavına girebilecektir"

Siz kaç puanla icra katibi alımına başvuru yaptınız? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

SONUÇLAR

Sonuçlar adliyelerin resmi sayfasından açıklanacak. Sonuçların önümüzdeki 25 Mart tarihinden itibaren açıklanması bekleniyor. Sonuçlar açıklandığında bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN