Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklara Önemli Atamalar

Son dakika haberi: Resmi Gazete 'nin bugünkü sayısında önemli bir karar yayımlandı. Yayımlanan kararda Cumhurbaşkanlığı ile bazı bakanlıklara atamalar yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklara Önemli Atamalar

Son dakika haberi: Cumhurbaşlığına ait atama kararları yayımlandı.

Resmi Gazete 'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararda, Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki kurumlara atamalar yapıldı. Bugün yayımlanan atama kararları şu şekilde;

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile Resmi Gazete 'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararlar şu şekilde;

Cumhurbaşkanı Başdanışmanlıklarına Ahmet Minder ve Muhammet Mücahit Küçükyılmaz, Cumhurbaşkanı Danışmanlıklarına ise Mariam Kavakcı ve Serkan Taranoğlu 'nun ataması şu şekilde yapıldı.

DİYANET VE TMSF

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu üyeliğine Prof. Dr. Abdullah Kahraman 'ın ataması yapılırken, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Kurulu üyeliklerine Fatin Rüştü Karakaş ve Fatih Sultan Mehmet Yıldırım getirildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Ahmet Aksu, Hurşit Yıldırım ve İhsan Uğur Delikanlı' nın atamaları yapıldı.

Strateji ve Bütçe Başkanlığı Bütçe Genel Müdürlüğü bünyesinde açık olarak bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına Halit Küçükünal ile Bahtiyar Sazlık isimlerinin atamaları  yapıldı.

Adli Tıp Kurumu 8. Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ercüment Aksoy, 8. Adli Tıp İhtisas Kurulu Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Üyeliğine ise İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bahri Teker görevlendirildi.

Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan müfettişliklere ise vergi müfettişleri Abdullah Fatih Yavuztürk, Arif Doruk Öztürk, Emre Kuloğlu, Kenan Akbayır, Necmettin Mehrekula, Osman Öztürk, Resul Arslan, Sabri Uzun, Selçuk Şakar ve Sezer Çalışkan atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına ise Ali Uygun'un ataması yapıldı.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA