Şehitlerimiz Sonrası AK Parti'den Flaş İdlip Açıklaması

İdlip konusunda AK Parti 'den bir son dakika açıklaması geldi. Ömer Çelik, hazırlıkların tamamlandığını söyledi ve "İdlib'deki kararlılık kesin, tereddütsüz ve tavizsiz bir kararlılıktır." dedi.

Şehitlerimiz Sonrası AK Parti'den Flaş İdlip Açıklaması

Son dakika haberi: Ömer Çelik 'ten İdlip açıklaması.

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik bir son dakika açıklamasında bulundu. Çelik, Önümüzdeki hafta Kızılcahamam 'da kampa gireceklerini söyledi. 

"İdlib'deki kararlılık kesin, tereddütsüz ve tavizsiz bir kararlılıktır." diyen Ömer Çelik şu ifadeleri kullandı. 

"Gelişmeler milli güvenliğin önemini gösteriyor. Rejimin saldırıları sonrası 1 milyon kişi hareketlendi. Bütün hazırlıklar tamamlanmıştır. Rejimin kendi hattına çekilme süresi dolduğunda TSK üstüne düşen vazifeyi yerine getirecektir. Rejimim çekilmem demesi kabul edilemez.

28 Şubat'ın yıldönümü. En utanç verici tarihlerden birisi. Büyük bir neslin önemli kısmının hayatının çalındığı bir dönem. Her 28 Şubat döneminde bu utanç verici tarih hatırlanacak.  Her türlü vesayet girişimi milletimize düşmandır. Yüce Meclis'i hedef alan her türlü girişim milletimizin düşmanıdır. 

Rejim eğer ateşkes hattına geri çekilmezse, Sayın Cumhurbaşkanı açıklamıştı, rejimin o hatta çekilmesi sağlanacaktır.

PUTİN ERDOĞAN GÖRÜŞMESİ

Putin-Erdoğan görüşmesi için uygun bir tarih çalışılacak. Görüşmenin yüz yüze olması verimli olacaktır. Sayın Bahçeli'ye ülkemiz için önemli konularda verdiği destek için teşekkürler. Sayın Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanı arasında güçlü bir diyalog vardır. "

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA