Erdoğan'dan 'Birkaç Şehit' Tepkisine Cevap: 2 Şehidimiz Var

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı son dakika açıklamasında Libya 'da iki şehidimizin olduğunu söyledi.

Erdoğan'dan 'Birkaç Şehit' Tepkisine Cevap: 2 Şehidimiz Var

Erdoğan 'dan Libya açıklaması: 2 şehidimiz var.

Fox muhabiri, Libya'da kaç şehidimizin olduğunu Cumhurbaşkanı Erdoğan 'a sordu ve muhalefetin , Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ın 'Libya'da Birkaç Şehidimiz Var' sözlerine tepki gösterdiğini , Cumhurbaşkaı Erdoğan 'ın buna cevabının ne olduğunu sordu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı: 

"Bakın Fox öçnce gazete olsun. Önce ciddi bir medya mensubu olsun. Ylaan haber üretmeyi bırakın. Muhalefetin bu söylemleri beni ilgilendirmiyor. biz rakam da olur sayısal da olur o türde bir ifadeyi kullanmış oluruz. Beni muhalefet mi yargılayacak. Ne diyor muhalefet gidip Esedle görüşeceksin diyor.

Milyonlarca insan ülkesini terk ediyor. Bay Kemal bunları sorgulamıyor. Sen kalk o aklını kendine kullan. Bizim kendimize ait Libya 'da 2 şehidimiz var. Ben açıkladım. Bay Kemal ne yapacak bunu. Suriye Milli Ordumuzdan bizim eğitici kadromuz altında orada bulunanlar var. Yine Bay Kemal Hafter 'in yanında Wagner'in ne işi var? bunu sorsun. Ki Suriye'den oraya gidenlerin ortak paydaları var. ve bu ortak paydalar çerçevesinde orada bulunuyorlar.

Şimdi Suriye'de bizimle beraber olan kardeşlerimiz orada da beraber olmayı şeref sayıyorlar. Ama bundan bay Kemal anlamaz."