Bahçeli'den Flaş Alaattin Çakıcı Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı üzerinden Alaattin Çakıcı ile ilgili önemli ifadeler kullandı.

Bahçeli'den Flaş Alaattin Çakıcı Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli bir son dakika açıklamasında bulundu. Bahçeli yaptığı açıklamada, Alaattin Çakıcı ile ilgili önemli ifadeler kullandı ve Çakıcı 'ya sağlık raporu veren hekimlerin gözaltına alınmasını değerlendirdi.

Bahçeli konu ile ilgili yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Uzun zamandır hükümlü olarak cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı, Keskin Cezaevi'nden önce rahatsızlıgı nedeniyle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne nakledilmiş ardından Sincan Cezaevi'ne getirilmiştir.

Bu süre içinde önce Kırıkkale Başsavcısı görevden el çektirilmiş, bugün ise basından öğrendiğim kadarıyla altısı uzman doktor olmak üzere 21 hekim gözaltına alınmıştır.

Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu Sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerektir.

Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkular, Sağlık Bakanlığı tarafından bugüne kadar incelenerek pekala sonuca ulaştırılabilirdi."

Kamubulteni.com | Ankara