Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Subay Alımı Yapılacak! Başvurular 25 Ağustos'ta Sona Erecek

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın dış kaynaktan subay alımı için ön başvuru işlemleri 25 Ağustos 2019 tarihinde (saat 23.59) sona erecek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Subay Alımı Yapılacak! Başvurular 25 Ağustos'ta Sona Erecek

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan resmi bilgilendirmede, dış kaynaktan öğretmen ve mühendis sınıfına muvazzaf subay alımı yapılacağı, ilgili alımlara erkek adayların başvuru yapabileceğine dikkat çekilirken, başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları dikkatle incelemesi gerektiği belirtildi.

KPSS VE DİĞER ŞARTLARA DİKKAT!

Duyuruda, "Başvuru şartlarını taşıyan 2018 veya 2019 yılları KPSS P3 Lisans Puanı(her iki yılda da sınava katılmış olanların en yüksek puanı esas alınacaktır.) en az 60 olan ve başvuru kılavuzunda istenen yabancı dil sınav notu olan adaylardan kontenjanın en fazla 10 katına kadar aday seçim aşamalarına davet edilecektir. 2017 Yılı KPSS Puanı kabul edilmeyecektir.Başvuru kılavuzunda yer alan YDS notuna denk yabancı dil sınav notu olan adayların sınav notu belgelerini başvuru ekranında kurs bilgileri alanından yüklemeleri gerekmektedir. Belgelerini sisteme yüklemeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir."  ifadeleri yer aldı.

BAŞVURU KILAVUZUNA PERTEMİN'DEN ERİŞİM SAĞLANABİLİYOR

Başvuru kılavuzuna https://pertemin.msb.gov.tr/Formlar/ddkmuhog.pdf adresinden erişim sağlanabiliyor. Başvurular e Devlet üzerinden alınacak.

Son dakika gelişmelerini takip etmek, iş haberlerini kaçırmamak için Türkiye'nin en büyük memur adayı sitesinin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin. Kamu Bülteni'ne katılmak için TIKLA.