Otobüste Ortalık Bir Anda Karıştı! Kadın Tokat Attı, Yaşlı Adam Tükürdü...

İstanbul Kağıthane'de Seyrantepe-Topkapı seferini yaptığı belirtilen özel halk otobüsünde yaşanan olaylar sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Otobüste Ortalık Bir Anda Karıştı! Kadın Tokat Attı, Yaşlı Adam Tükürdü...

İstanbul Kağıthane'de Seyrantepe-Topkapı seferini yaptığı belirtilen özel halk otobüsünde yaşanan olaylar sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

05 Ekim 2020 Pazartesi 11:51
Otobüste Ortalık Bir Anda Karıştı! Kadın Tokat Attı,  Yaşlı Adam Tükürdü...

Sanayi Benzinlik otobüs durağı civarında meydana gelen olayda, kimliği bilinmeyen yaşlı bir şahıs evine gitmek üzere ayakta yolculuk etmeye başladı. Bu esnada koltukta duran kimliği bilinmeyen kadın, maskesini yarım taktığı gerekçesiyle yaşlı adamla tartıştı. Adamın karşılık vermesi üzerine iki şahıs birbirine hakaret etmeye başladı.

OTOBÜSTE MASKE YÜZÜNDEN "TÜKÜRÜKLÜ - TOKATLI" KAVGA İstanbul Kağıthane'de Seyrantepe-Topkapı seferini yaptığı belirtilen özel halk otobüsünde yaşanan olaylar sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı. Sanayi Benzinlik otobüs durağı civarında meydaan gelen olayda, kimliği bilinmeyen yaşlı bir şahıs evine gitmek üzere ayakta yolculuk etmeye başladı. Bu esnada koltukta duran kimliği bilinmeyen kadın, maskesini yarım taktığı gerekçesiyle yaşlı adamla tartıştı. Adamın karşılık vermesi üzerine iki şahıs birbirine hakaret etmeye başladı. Tansiyonun yükselmesi üzerine kadın, adama tokat atarak maskesini çıkarırken, şahıs da kadının yüzüne tükürerek yanıt verdi. Otobüsteki diğer vatandaşların müdahalesiyle olay yatışırken, Olay anı otobüsteki bazı vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kamu Bülteni Haber Sitesi (@kamu.bulteni)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tansiyonun yükselmesi üzerine kadın, adama tokat atarak maskesini çıkarırken, şahıs da kadının yüzüne tükürerek yanıt verdi. Otobüsteki diğer vatandaşların müdahalesiyle olay yatışırken, Olay anı otobüsteki bazı vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Son Güncelleme: 05.10.2020 11:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Insan 2020-10-05 12:01:35

Erkege siddet ayni ceza olmali hani eşitlik seni ..... seni

Avatar
Nokta 2020-10-05 12:04:30

Kadin haksiz ne hakla yasli adama tokat atarsin.

Avatar
Güzel kız 2020-10-05 12:07:56

Genç bir kız olmama rağmen bazı hem cinslerimin edepsizliklerinden korkuyorum Allahım beni benim gibi düşünen kadınları ve erkeklerimizi korusun bu tarz rezil kepaze insancıklardan

Avatar
Rahmi 2020-10-05 12:19:43

Bu kadınların yaptığı sesaygısızlıkda çok oldu polise tekme at yaşlılara tokat at bu nene sagısızlık

Avatar
Lama 2020-10-05 12:25:44

Eski lamalardan kim kaldı. Amca haklı.
erkek adamın başıyla oynarsan işte böyle yüzüne tükürür.

Avatar
Erkeğe şiddet 2020-10-05 12:27:03

o kadın benim babama onu yapacak onu var ya otobüsten indirir skrm

Avatar
Murat 2020-10-05 12:33:28

Zamanın kadınları da çocuğu da herkesi de terbiyesiz saygısız biri bu yaşlı amcaya yol Verse otursa böyle birşey olmaz herkes okul okuyor ama kimse insan olmuyor eğitim de boş artık

Avatar
Sabo 2020-10-05 12:26:06

Karakaya