MSB-DSİ-Hastanelere ve Darphaneye Kamu İşçisi Alımı: 3-4 Bin TL Maaş

Farklı kamu kurumları bünyesine kamu işçisi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden açıklanmıştı. İlanlara başvurular bugün sona eriyor. Alım yapılacak kadrolar, kurumlar, başvuru genel koşulları ile başvuru detayları yazımızda.

MSB-DSİ-Hastanelere ve Darphaneye Kamu İşçisi Alımı: 3-4 Bin TL Maaş

Farklı kamu kurumları bünyesine kamu işçisi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden açıklanmıştı. İlanlara başvurular bugün sona eriyor. Alım yapılacak kadrolar, kurumlar, başvuru genel koşulları ile başvuru detayları yazımızda.

20 Kasım 2020 Cuma 08:43
MSB-DSİ-Hastanelere ve Darphaneye Kamu İşçisi Alımı: 3-4 Bin TL Maaş

Kamuya KPSS'siz işçi alımı başvurusu sona eriyor.

İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu işçisi alımı ilanlarına başvurular sona eriyor. KPSS puan şartı aranmadan farklı kurumlara yapılan kamu işçisi alımında başvuru bilgileri yazımızda.

ALIM YAPAN KURUMLAR

  • DSİ
  • ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
  • CİMİTEKKE KSB.BELEDİYE BAŞKANLIĞI
  • TSK 44 ÜNCÜ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ
  • TC DARPHANE VE DAMGA MATBAASI GENEL MÜD
  • SAKARYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BA
  • FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

ALIM YAPILAN KADROLAR

Güvenlik Görevlisi  
Elektrik Teknisyeni   
Temizlik Görevlisi  
Büro Makineleri Teknik Servis Teknisyeni  
Aşçı   
Üniversal Torna Tezgahı Operatörü  
Hadde İşçisi  
İnşaat İşçisi  
Metal Doğrama Teknisyeni  
Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı  
Dökümcü (Metal)(Metal Döküm Kalite Kontrolcüsü)  
Fotogravürcü  
Metal Pres Makinesi Operatörü  

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

- Askerlik ile ilişiği olmamak.

- Elazığ İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.( Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.)

- Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile; Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

- Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU

İlana başvurular İŞKUR üzerinden alınıyor. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki belirtilen adımları takip ederek başvurusunu İŞKUR üzerinden yapması gerekmektedir.

esube.iskur.gov.tr

Linki kopyalayıp yeni sekmede açın. Açılan ekranda iş arayan kısmından kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda iş ilanları 'nı tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak. Bu sayfada İŞYERİ TÜRÜ yazan kısımda KAMU seçeneğini işaretleyip ARA butonuna tıklayın.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ayhan 2020-11-20 09:05:30

Sadece Elazığda yaşayan biri mi basvuracak. Sebep ne