Bekçilik Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri Açıklandı Sınav Tarihi Sorgulama Ekranı

Son Dakika. Polis Akademisi Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri Açıklandı. Sınav tarihlerini haberimizdeki bağlantı üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Bekçilik Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri Açıklandı Sınav Tarihi Sorgulama Ekranı

Polis Akademisi tarafından Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile sınav tarihleri açıklandı. On binlerce adayın beklediği süreçlerden biri daha son buldu. Polis Akademisi tarafından başvuruları alınan 3 bin 250 bekçi kadrosu için şağıdaki bilgileri açıkladı.

"2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklanmıştır."

Akademi tarafından yapılan açıklamada; ‘’ 2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavı Müracaat Kabul ve Ön Sağlık Kontrolü aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adayların şahsen müracaatları alınacak ve ön sağlık kontrolü işlemleri yapılacaktır. Ön Sağlık Kontrolü aşamasında başarı ile geçen adaylar Yazılı Sınav aşamasına katılacaklardır. Ayrıca, adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir’’ denildi.

MÜRACAAT KABUL ve ÖN SAĞLIK KONTROLÜ MERKEZLERİ ile SINAV TARİHİ SORGULAMASI İÇİN TIKLAYIN

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /