Yeşilçam'ın Efsanesinden Kötü Haber !

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu, 'Vurcam kırbacı' repliği ile hafızalara kazanan ‘Şişko Nuri’ lakaplı Sıtkı Sezgin hastaneye kaldırıldı.

Yeşilçam'ın Efsanesinden Kötü Haber !

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı.

Edinilen son dakika bilgilerine göre 69 yaşında olan Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Sıtkı Sezgin, hastaneye kaldırıldı. Uzun üsredür hastaneye kaldırılmış olan ve tedavisine ara vermeden devam edilen Sıtkı Sezgin'in bu haberini, sanat camiasının felaket tellalı olarak bilinen ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay sosyal medya hesabı üzeirnden verdi. Yeşilçam’ın ‘Şişko Nuri’ lakaplı oyuncusu olan ve Sezercik filminde 'Vurcam kırbacı' repliği ile hala akıllardan silinmeyen  Sıtkı Sezgin’in hastaneye kaldırıldığını duyuran Akay, bu haberi çektiği fotoğraf ile duyurdu.

Ünlü oyuncunun hastanede tedavi edilirken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinde paylaşan Onur Gorabet Akay paylaşımına şu notu ekledi:

“10 senedir Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan, Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nin acil servisine kaldırıldı.

Uzun süredir rahatsızlığı nedeni ile hastanede yatarak tedavi gören ve sağlığına kavuşamayan Şişko Nuri’ye, zor günlerinde hep rahmetli Zeki Alasya destek olurdu. Şişko Nuri şimdilerde ise, “Zeki Alasya da yok, Yeşilçam’dan hiç kimse beni aramıyor” diye vefasızlıktan şikâyet ediyor ve dualarınızı bekliyor.”

Kamubulteni.com  | Ankara