Sıla: "Frikik Verirsem İlk Siz Görün"

Son dönemlerin parlayan yıldızı, sesi ile herkesi büyüleyen ünlü popçu Sıla, geçtiğimiz akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda bir konser düzenledi. Düzenlediği konserde Sıla, yine katılımcıları büyüledi.

Sıla: "Frikik Verirsem İlk Siz Görün"

21. yüzyılın en uzun kanlı ay tutulması Sıla2nın konserinin yapıldığı geceye denk geldi. Sıla da konseri öncesi kanlı ay tutulmasını hatırlatarak “Kanlı Ay tutulması falan bizi bozamaz” ifadelerini kullandı.

HARBİYE TIKLIM TIKLIM OLDU

‘On’dan Kalan Şarkılar’ konseptiyle son dönemlerde müzik piyasasını alt üst eden Sıla, hız kesmeden ülkenin dört bir yanında ve yurt dışındaki turnelerine devam ediyor. Sıla'nın önceki akşam durağı Harbiye oldu. Haftalar öncesinden tükenen biletler, konserin muhteşem geçeceğini gösler önne seriyordu. Nitekim Harbiye adeta ipne atsan yere düşmez haldeydi. Haftalar önce biletleri tükenen konserde Harbiye tıklım tıklım doldu.

SILA KONSERİNE HAKEMLER DE GELDİ

Harbiye'de düzenlenen sşsiz konseri izleyenler arasında dikkat çeken bir topluluk vardı. Sıla konserini izlemek için Harbiye'de Merkez Hakem Betist Komitesi (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu ile son dönemlerin flaş ismi, başarıları ile adından ve Türkiye'den söz ettiren Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan'ın bulunduğu 25 hakem de vardı. Bu isimler Sıla konsrinde hazır bulundu.

SILA'DAN HAKEMLERE FRİKİK ESPRİSİ

Konserine hızlı bir giriş yapan Sıla, katılımcıları ilk dakikadan itibaren mest etmeye başladı. Şarkı aralarında seyircilerle sohbet eden ve samimi açıklamalarda bulunan Sıla, hakemleri de unutmadı ve Hoş geldiniz diyerek onlarla sohbet etti. Sıla hakemlere "Frikik verme gibi bir durum olursa, ekrandan önce siz bakın istiyorum" esprisiyle kalabalığı ve hakemleri güldürdü.

Kamubulteni.com  | Ankara