Rasim Öztekin'den Üzen Haber: Doktorundan Son Dakika Açıklaması Durumu Ciddi

Son dakika haberi: Usta oyuncu Rasim Öztekin'in doktorundan bir son dakika açıklaması geldi ve Öztekin'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Rasim Öztekin'den Üzen Haber: Doktorundan Son Dakika Açıklaması Durumu Ciddi

Rasim Öztekin'den üzen haber: Durumu ciddiyetini koruyor.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin hakkında bir son dakika açıklaması geldi.  Önceki gün öğle saatlerinde fenalaşan ve kalp krizi geçirdiği öğrenilen Rasim Özteknik hastaneye kaldırıldı.

İlk olarak Beykoz'da devlet hastanesine kaldırılan Öztekin, daha sonra Doktor Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’ne  götürüldü ve tedavisine burada devam edildi. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Cevdet Uğur Kocaoğulları, usta oyuncunun son durumu hakkında bir açıklama yaptı. 

Prof. Dr. Kocaoğulları yaptığı açıklamada Rasim Öztekin'in durumunun hala kritik olduğunu söyleyerek, “Sayın Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde evinde fenalaşması sonrası eşi tarafından ilk müdahalesi yapılarak 112 ekiplerimize haber verilmiş. Sağlık ekiplerimiz tarafından yerinde müdahalesi yapılan hasta yakında bulunan Beykoz Devlet Hastanesi’ne yatırılmış. Hastamıza, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kardiyak sitabilleşmemesi üzerine hastanemize getirildi. Daha öncesinde de aynı problemleri yaşayan hastamızı ameliyathaneye aldık. Ameliyathanede yapay kalp destek cihazı bağladık. Hastamızı koronel anjiyografi ünitesinde, tıkanmış olan damarına stent uygulaması yaptık. Hasta bu haliyle yoğun bakıma alındı. Yoğun bakımda şu an ekmo cihazı desteğiyle entübe edilmekte. Hastanın hayati tehlikesi bulunmakta ve durumu ciddiyetini korumaktadır" dedi.

KIZINDAN AÇIKLAMA

Pelin Öztekin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada,“İlk aşkım, Rasoş’um, babişim, dün kalbiyle ciddi bir anlaşmazlık yaşadı. Anjiyo yapıldı, tıkalı kalp damarına müdahale edilerek açıldı. Şimdi yoğun bakımda tedavi görüyor. Dünden beri arayıp soran, mesaj atan, geri döndüğüm, dönemediğim herkese, tüm sevenlerine kalpten teşekkür ederim” dedi.

Kan ihtiyacı hakkında da konuşan Öztekin “Kan ihtiyacımız çok şükür sayenizde kalmamıştır. Şimdi en çok dualarınıza ihtiyacı var. Çok seviliyorsun babiş. Bir an önce iyileş, iyileş ki senin için her an hazırız diyen binlerce insanı gör. Daha yaşanacak çok an, gezilecek çok yer, gidilecek çok maç, keşfedeceğimiz çok tat var. Hepsi bizi, biz seni bekliyoruz. Seni çoook seviyorum” dedi.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA