Müzik Öğretmeni Uyuşturucu Yetiştirirken Suçüstü Yakalandı

Son dakika haberi: Bursa'nın Keles İlçesi'nde bir öğretmen, tarlada hint keneviri yetiştirirken suçüstü yakalandı.

Müzik Öğretmeni Uyuşturucu Yetiştirirken Suçüstü Yakalandı

Son dakika haberi: Bursa'da feci bir olay meydana geldi. Müzik öğretmenliği yapan bir kişi, evinde uyuşturucu yetiştirirken yakalandı.

Bursa'ya bağlı Keles İlçesinde meydana gelen feci olayda, Müzik öğretmenliği yapmakta olan bir kişinin evinde uyuşturucu yetiştirdiği ortaya çıktı. Edinilen son dakika bilgilerine göre Keles Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından yürütülen arazi taramalarında bir tarlada Hint keneviri yetiştirildiği tespit edildi.

Tarlada Hint Keneviri yetiştirildiğinin tespit edilmesinin ardından tarlayı yakın şekilde Betist takibe alan Jandarma ekipleri, müzik öğretmenliği yaptığını öğrendiği O.D.'yi 18 kök keneviri hazır hale getirerek diğer alanda sulama yaparken suçüstü şekilde kıskıvrak yakaladı. O.D. isimli Hint Kenerviri yetiştiren öğretmenin Keles ilçesinde bulunan bir imam hatip ortaokulunda müzik öğretmenliği yaptığı ortaya çıktı.

Tarlada ekili halde bulunan hint kenevirleri, bölgeye gelen ve baskın yapan jandarma ekipleri tarafından söküldü ve toplanıp jandarma komutanlığına götürüldü.

Suçüstü şekilde yakalanan Müzik Öğretmeni O.D. ise gözaltına alınarak Jandarma'ya götürdü ve sorgulanmaya başladı.

Kamubulteni.com  | Ankara