Mustafa Ceceli'den Bomba Açıklamalar

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, önceki gün verdiği konseri sırasında, son günlerde hakkında çıkan haberlere değindi ve flaş açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli'den Bomba Açıklamalar

Son dönemlerde magazin gündeminin en bomba haberi: Mustafa Ceceli'nin eski eşi ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişki.

Temmuz ayı başında gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından bazı görüntüler de ortaya çıkmış ve Mustafa Ceceli'nin geçtiğimiz yıl aniden boşanma kararı aldığı ve tek celsede boşandığı karısı Sinem Gedik ile ünlü şarkıcı İntizar arasında ilişki olduğu belirtilmişti. İlk olarak Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'nun kaleme aldığı yazısı bomba gibi patladı ve gündemi sarstı.

Bu haberin ardından üç taraftan da art arda açıklamalar gelmişti. Son olarak da Mustafa Ceceli'nin bazı uygunsuz görüntülerinin olduğu iddia edilmişti. Bu gelişmeler sonrası mahkeme çocuğa kayyum atamayı da gündeme getirdi. 

ÇOCUĞUNUN VELAYETİNİ ALMAK İÇİN GÖRÜNTÜLERİ DOSYAYA EKLEDİ

İntizar ile Sinem Gedik arasındaki ilişkiye ait Taraftarium görüntüleri 3 Temmuz günü, oğlu Arın'ın velayetini almak için dava dosyasına ekleten Mustafa Ceceli, bu görüntüleri Kanlıca'daki evine gizli kamera yerleştirerek çektiğini belirtti. 

Bu gelişmeler sonrası Mustafa Ceceli'ye art arda büyük şoklar gelmiş, hemen hemen tüm belediyeler, İl ile İlçelerde yapılacak olan konserlerini iptal etmişti. 

İFTİRA ATIYORSAN..

Önceki gün akşam saatlerinde Antalya'da konser veren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, gündemde kendisi ile ilgili yer alan haberlere de değindi ve önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli sahnede yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Eğer gerçekten inanıyorsan, size İslam'ın şartının 5 değil 25 olduğunu da iddia etsen ona inanırsın. İftara atıyorsan bunun altından kalkamazsın. Biz çocuklarımıza da bunu öğrettik. Hakkımda hiçbir bilgi sahibi olmadığınız konuda da konuşmamanız gerekir"

Kamubulteni.com  | Ankara