Müge Anlı'da Ortalık Karıştı: Kimliksiz Yaşayan Haymatlos Ailesinin Kavgası Yüzünden Müge Anlı Eşini Aradı

Müge Anlı ile tatlı sert programında belki de daha önce sizlerin de duymadığı haymatlos vakası gündeme geldi. Kimliksiz yaşayan 36 kişilik aileyi konuk Müge Anlı kavga çıkınca ne yapacağını bilemedi.

Müge Anlı'da Ortalık Karıştı: Kimliksiz Yaşayan Haymatlos Ailesinin Kavgası Yüzünden Müge Anlı Eşini Aradı

Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile tatlı sert programına annesini aramak için başvuran Şevket Gül'ün aile dramı ortaya çıktı. 36 kişilik ailesi ile kimliksiz yaşadığı ortaya çıkan Şevket Gül'ün annesinin 2016 yılıdna öldüğü ortaya çıktı. Ardından haymatlos vakasına evrilen programda Galip ile kardeşi Erdal birbirine girdi. Müge Anlı baş edemeyince Emniyet Amiri olan eşini aramak zorunda kaldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer yerinden oynadı. 36 kişilik ailenin yaşadıkları tüm Türkiye'yi şoke etti. Canlı yayında kardeşi Erdal Bey'e sinirlenen Galip Bey, sinir krizi geçirdi. Kimliksiz yaşayan Haymatlos ailesi stüdyoyu ayağa kaldırdı. Birbirlerinin saçlarını yoldular. Canlı yayını yarıda kesmek zorunda kalan Müge Anlı, çareyi eşini aramakta buldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Haymatlos ailesi ortalığı ayağa kaldırdı. Canlı yayında tüm aile yüzleşmenin ortasında birbirlerine girdi. Kardeşi Erdal Bey'e sinirlenen Galip Bey sinir krizi geçirerek saçlarını yoldu. Birbirlerinin üstüne yürüyen aile stüdyoda büyük gerginliğe neden oldu. Küfür ve hakaretler havada uçuştu. Müge Anlı çareyi yayını kesmekte buldu. Ortalık fena karıştı!

ÖNCE SAÇLARINI YOLDU ARDINDAN KARDEŞİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Babasının kendisini diğer kardeşlerinden ayırdığını iddia eden Galip Bey, kardeşi Erdal Bey ile canlı yayında tekrar yüzleşti. Konuşma esnasında Erdal Bey yine Galip Bey'in yalan söylediğini vurgulayınca ortalık karıştı. Sinir krizi geçiren Galip Bey, önce saçlarını yoldu ardından kardeşinin üzerine yürüdü.

Bir anda Erdal Bey'in üzerine yürüyen Galip Bey, açtı ağzını yumdu gözünü. Olay anında küfür ve hakaretler hava uçuştu. Müge Anlı ve ekip arkadaşları duruma el koyarken dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Tam kavga esnasında tarafları ayıran ve müjdeli haberi veren Müge Anlı, tansiyonu bir anda düşürdü. Yapılan açıklamaya göre ailenin vatandaşlık başvuruları alınacak.

NE OLMUŞTU?

Müge Anlı, babası tarafından küçük yaşta köle olarak satıldığını söyleyen kimliksiz Galip Bey ve ailesini ağırladı. 36 kişilik Haymatlos ailesinin yaşadıkları soruna dikkat çeken Müge Anlı, onların yurtsuz belgesiyle hayatlarını sürdürdüklerini söyledi. 71 yaşındaki Galip Bey, küçükken babası tarafından çalışması için köle gibi satıldığını iddia etti. Babasının kendisine, diğer kardeşlerine olduğu gibi yaklaşmadığını belirten Galip Bey'in Cimbil soyadı yerine Gül soyadlı vefat etmiş bir kişinin kimliğine kaydedildiği öğrenildi. Bu olay sebebiyle Galip Bey'in çocukları ve aileleri de yurtsuz (Haymatlos) ailesi oldular.

Osmaniyeli olan Galip Bey'in ne çocukları ne de torunları okula gidemedi. Kimliksiz oldukları için hastalandıklarında hastaneye de gidemeyen ailenin dramı yürek sızlattı. Askere gidemeyen, hiçbir yerde çalışamayan ve devletin az gelirliler için yarattıkları imkanlardan faydalanamayan aile, Müge Anlı'dan yardım istedi.

Galip Bey, diğer kardeşlerinin kimliği olduğunu fakat kendisinin olmadığını ifade etti. Galip Bey'in kardeşi Erdal Bey, ağabeyinin bütün bunları askere gitmemek için planladığını o yüzden bu durumda olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.